کلیپ اسپرت در شمال

یکی از خدمات آتلیه ترمه، ساخت کلیپ اسپرت در شمال می باشد. این آتلیه بهترین آتلیه عروس تهران می باشد. کلیپ اسپرت یکی از خدمات ویژه این آتلیه به شمار می رود. برای این که با ویژگی این دسته از کلیپ ها آشنا شویم، ابتدا باید بدانیم که کلیپ اسپرت به چه مدل کلیپ هایی گفته می شود.

سپس ویژگی ها و مزایای آن را برای شما شرح می دهیم. پس به شما پیشنهاد می کنیم که حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. این مقاله به شما کمک می کند تا با دقت بیشتری آتلیه خود را انتخاب کنید.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت با شماره 09126794828 تماس بگیرید، و یا به صفحه آتلیه ترمه مراجعه کنید.

کلیپ اسپرت چیست؟کلیپ اسپرت چیست؟

این دسته از کلیپ ها به کلیپ های فرمالیته ای گفته می شود که قبل از مراسم عروسی در محیط های متفاوت ساخته می شوند. فضایی که کلیپ ها در آن ساخته می شوند، متفاوت با فضای عروسی است.

همچنین ژست عکس ها متفاوت است. استودیو فیلمیرداری عروس نوع پوشش زوج ها هم فرق می کند. به طور کلی در فضای متفاوتی این کلیپ ها ساخته خواهند شد. البته خدمات آتلیه ترمه تنها در ساخت کلیپ اسپرت محدود نمی شود.

این آتلیه علاوه بر کلیپ اسپرت، عکس آن را هم ارائه می دهد. امروزه عکس و فیلم های اسپرت عروسی، طرفداران زیادی پیدا کرده اند. به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از خدمات آتلیه ترمه استفاده کنید.

کلیپ اسپرت در چه مکان هایی ساخته می شود؟

شما می توانید هر جایی را که خواستید برای ضبط کلیپ خود انتخاب کنید. موضوع انتخاب لوکیشن، کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. شما باید در انتخاب موقعیت خود دقت زیادی داشته باشید.

بسیاری از افراد علاقه مند هستند تا در فضای جنگل، کویر، بناهای تاریخی و …. کلیپ خود را ضبط کنند. عکاسی فرمالیته عروسی ما این امکان را داریم تا در هر موقعیتی که شما تعیین کردید حاضر شویم. در این شرایط می توانیم فیلم برداری را آغاز کنیم.

لازم است تا شما هر محیطی را که علاقه مند بودید، به مجموعه آتلیه ترمه اطلاع دهید. کلیپ اسپرت در شمال ساخته می شود. شما می توانید هر نقطه را که در این ناحیه علاقه مند بودید انتخاب کنید.

مراحل ساخت کلیپ اسپرت در شمالمراحل ساخت کلیپ اسپرت در شمال

نکاتی زیادی برای ساخت کلیپ اسپرت در شمال وجود دارد. شاید  ممکن است به ظاهر فکر کنید که ساخت این کلیپ ها تنها نیازمند یک دوربین فیلم برداری است. این تصور چندان درست نیست. اگر می خواهید با مراحل ساخت کلیپ آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما جدول زیر را مطالعه کنید.

هماهنگی با دفتر آتلیه درباره لوکیشن
اطلاع درباره میزان قیمت، تعداد و مدت زمان کلیپ
آگاهی از تجهیزات و کیفیت امکانات
آگاهی درباره شیوه تدوین و استفاده از نرم افزار
 • هماهنگی با دفتر آتلیه درباره لوکیشن

ساخت کلیپ اسپرت در شمال متفاوت است. بعضی از کلیپ ها در کنار دریا ساخته می شوند. بعضی از آن ها در جنگل و دشت ها ساخته می شوند. شما می توانید لوکیشن خود را انتخاب کنید.

این امر یک امر کاملا سلیقه ای است. ست فرمالیته پاییزی ما به شما لوکیشن هایی را پیشنهاد می دهیم. نمونه کار های خود را به شما نشان خواهیم داد اما این در نهایت شما هستید که تصمیم می گیرید.

همچنین ما به شما زمان ضبط کلیپ را اطلاع می دهیم تا بتوانید به بهترین شکل برنامه ریزی کنید. در نهایت تمام تیم خود به همراه تجهیزات، آماده ضبط کلیپ اسپرت در شمال می کنیم.

 • اطلاع درباره میزان قیمت، تعداد و مدت زمان کلیپ

لازم است تا شما درباره میزان قیمت کلیپ، تعداد کلیپ ها و مدت زمان ساخت آن اطلاع داشته باشید. تعداد کلیپ ها کاملا بستگی به خودتان دارد.

شما می توانید هر تعداد کلیپی که خواستید سفارش دهید. تعداد آن برای مجموعه ما هیچ محدودیتی ندارد. قیمت این کلیپ ها بستگی به عوامل زیادی دارد.

معمولا قیمت آن ها بر اساس تعداد و حجم کلیپ تعیین می شود. قیمت آتلیه عروس مدت زمان کلیپ هم بستگی به انتخاب شما دارد. البته کلیپ ها در مدت استاندارد ساخته می شوند.

به این نکته اشاره کنیم که آتلیه ترمه ساخت کلیپ اسپرت در شمال را با بهترین تجهیزات انجام می دهد. هر کدام از این تجهیزات نقش اساسی و مهم در زیبایی کلیپ شما دارند. ممکن است که استفاده از این تجهیزات هم بر قیمت موثر باشد.

 • آگاهی از تجهیزات و کیفیت امکاناتآگاهی از تجهیزات و کیفیت امکانات

ما برای ساخت کلیپ اسپرت در شمال، از مدرن ترین امکانات فیلم برداری استفاده خواهیم کرد. امروز به دلیل ورود به صنعت تکنولوژی، از مدرن ترین و به روز ترین امکانات استفاده می شود.

هر کدام از این تجهیزات نقش اساسی و مهم در کلیپ شما ایفا می کنند. به همین دلیل لازم است تا از شما درباره به کار گرفتن این امکانات سوال شود.

استفاده از این تجهیزات مدرن می تواند نقش موثری بر قشنگ تر شدن کلیپ داشته باشد. کلیپ هایی که با دوربین های حرفه ای فیلم برداری شده اند، پرطرفدار تر هستند.

ویژگی های کلیپ اسپرت در شمال

 • دوربین هلی شات
 • کرین فیلم برداری
 • دوریبن فول اچ دی
 • نور افکن

مواردی که در قسمت بالا ذکر شد، از مهم ترین امکانات فیلمبرداری عروس  و ساخت کلیپ اسپرت در شمال است. البته لازم است بگوییم که تجهیزاتی که مورد استفاده قرار می گیرند، به این موارد محدود نمی شود.

این موارد از بقیه کاربردی تر هستند. بعضی از امکانات مانند لنز، سه پایه، بک گراند، دوربین عکاسی و…. از امکانات جدایی ناپذیر یک آتلیه هستند.

 • دوربین هلی شاتدوربین هلی شات

دوربین هلی شات برای فیلم برداری به صورت دورنما و هوایی کاربرد دارد. این دوربین ها ممکن است که کمی در قیمت کلیپ موثر باشد اما تاثیر زیادی در زیباتر شدن کلیپ شما دارد.

 • کرین فیلم برداری

کرین فیلم برداری یک سازه برای نگهدای دوربین است که به واسطه آن دوربین، نمای یک محیط را به صورت کامل فیلم برداری می کند. این امکان وجود ندارد تا فیلم بردار تمام زوایای کامل یک سطح را فیلم برداری کند. به همین دلیل از کرین فیلم برداری استفاده خواهد شد.

 • دوربین فول اچ دی

آتلیه ترمه از بهترین و با کیفیت ترین دوربین ها برای فیلم برداری استفاده می کند. کلیپ اسپرت در شمال با بهترین دوربین ها ساخته می شود.

معمولا برای ساخت این کلیپ ها، از دوربین فول اچ دی استفاده خواهد شد. این دوربین ها فضای اطراف که می تواند کنار دریا یا جنگل باشد را با کیفیتی اعجاب انگیز فیلم برداری می کند.

این دوربین ها از جمله دوربین هایی هستند که در پروژه های سینمایی کاربرد دارند. به همین دلیل کیفیت کلیپ شما در حد کیفیت فیلم های سینمایی است.

 • نورافکننورافکن

نورپردازی نقش مهمی در زیباتر شدن کلیپ های اسپرت دارد. البته لازم به ذکر است که از این وسیله تنها در مواقعی استفاده خواهد شد که نور در حد کفایت نباشد. به عبارتی فضا، تاریک و تیره باشد.

در این صورت از نورافکن استفاده خواهد شد. این نورافکن ها بیشتر در استودیو و دفاتر آتلیه مورد استفاده قرار می گیرند.

با این حال برای افزایش نور مصنوعی برای زیبایی کلییپ، از نور افکن استفاده می شود. برای ساخت کلیپ اسپرت در شمال از این وسیله استفاده خواهد شد.

برای ساخت کلیپ اسپرت در شمال به چه نکاتی توجه کنیم؟

 1. موقعیت جغرافیایی
 2. موقعیت آب و هوایی
 3. ست لباس و اکسسوری
 4. ژست های مناسب کلیپ اسپرت
 • موقعیت جغرافیایی

ساخت کلیپ اسپرت عروس و داماد در شمال، نیازمند توجه به موقعیت های جغرافیایی متفاوت است. بعضی از نقاط در شمال کشور، دسترسی دورتری به پایتخت دارند. بعضی از آن ها ممکن است که صعب العبور باشند.

به عبارتی موقعیت جغرافیایی و لوکیشن در ساخت این دسته از کلیپ ها بسیار اهمیت دارد. اگر دسترسی دور باشد، ممکن است که در برنامه ریزی های خود با اشتباه مواجه شویم.

به عبارتی لازم است تا به دقت برنامه ریزی کنیم تا ساخت کلیپ های شما با اختلال مواجه نشود. به همین دلیل نیاز است تا حتما درباره موقعیت جغرافیایی به ما اطلاعات دهید.

 • موقعیت آب و هواییموقعیت آب و هوایی

کلیپ اسپرت در شمال با توجه به شرایط آب و هوایی آن منطقه ساخته می شود. به عبارتی لازم است تا شما از شرایط آب و هوایی اطلاع کامل داشته باشید.

این مورد هم می تواند برنامه ریزی ما را با مشکل مواجه کند. همچنین ممکن است که مانع از انجام کار شما شود.

شما برای ساخت کلیپ اسپرت در شمال، لازم است تا لباس هایی را با یکدیگر ست کنید. این لباس ها باید مناسب فصلی باشند که فیلم برداری در آن انجام می شود.

همچنین باید از شرایط آب و هوایی آن منطقه اطلاع کافی داشته باشید. ساخت کلیپ اسپرت در شمال در فصول پربارش امکان پذیر نیست. به علاوه بر کیفیت کلیپ شما تاثیر منفی می گذارد.

 • ست لباس و اکسسوری

یکی دیگر از مواردی که بسیار اهمیت دارد، ست لباس ها با یکدیگر و اکسسوری های مناسب می باشد. برای ساخت کلیپ اسپرت در شمال معمولا از لباس های غیر رسمی استفاده می شود.

شما می توانید در کلیپ فرمالیته اسپرت از تم لباس های متفاوتی استفاده کنید. استفاده از این تم ها کاملا سلیقه ای است.  شما می توانید از هر تمی که مدنظر داشتید استفاده کنید.

لباس و اکسسوری نقش مهمی در زیبایی عکس های اسپرت شما دارند و مشاوران ما در این زمنیه بهترین راهنمایی ها را به شما خواهند کرد. به این نکته توجه کنید که ست لباس و اکسسوری از ضروریات کلیپ اسپرت در شمال به حساب می آید.

به همین دلیل بهتر است در درجه اول به راحت بودن آن ها توجه کنید. همچنین می توانید زیبایی ها و دلنواز بودن آن ها را مدنظر قرار دهید. پس حتما از این بخش ساده عبور نکنید و روی آن دقت ویژه یا داشته باشید.

 • ژست های مناسب کلیپ اسپرتژست های مناسب کلیپ اسپرت

کلیپ اسپرت در شمال نیاز به ژست های مخصوصی دارند. البته منظور ما از ژست، نگاه مناسب به دوربین و نوع زاویه نگاه در حین فیلم برداری است. ما سناریو این دسته از کلیپ ها را نوشته ایم.

شما می توانید در حین فیلم برداری این آموزش را ببینید. فیلم بردار هر کاری که لازم باشد در این فیلم انجام دهید را به شما آموزش می دهد.

به همین دلیل لازم نیست که نگران کلیپ خود باشید. ما یک کلیپ حرفه ای به شما تحویل خواهیم داد. همچنین یک نمونه کار را به شما نشان می دهیم تا شما بر اساس آن کلیپ عمل کنید.

هزینه ساخت کلیپ اسپرت در شمال

هزینه ساخت این کلیپ به عوامل متعددی بستگی دارد. بعضی از  این عوامل ممکن است که هزنیه حمل و نقل باشد. حمل و نقل تجهیزات و دوربین فیلم برداری، هزنیه سفر خود و…. از مواردی است که در قیمت تاثیر می گذارد.

یکی دیگر از این موارد، هزینه ای است که شما بابت اجاره ویلا و باغ و.. می پردازید. البته شما می توانید از لوکیشن های پیشنهادی ما نیز استفاده کنید.

هزنیه اجاره این باغ ها با معرفی آتلیه ترمه، کمتر است. یکی از مواردی که در قیمت تاثیر می گذارد، خرید تم های اسپرت است. البته این مورد نمی تواند خیلی در قیمت تاثیر بگذارد.

این موارد از مهم ترین مواردی هستند که در قیمت تاثیرگذار است. شما می توانید ضمن توجه به این موارد، هر تغییری که خواستید اعمال کنید. همچنین می توانید هر چیزی را که در منو مشاهده نکردید، به ما اطلاع دهید تا در منو لحاظ شود.

مدت زمان کلیپ اسپرت

همان طور که می دانید با ورود به عصر تکنولوژی، ساخت این کلیپ ها بسیار زیاد شده است. به عبارتی بسیاری از عروس و داماد ها علاقه دارند تا از این دسته از کلیپ ها داشته باشند.

حتی بسیاری از زوج ها علاقه دارند که چند کلیپ اسپرت در شمال داشته باشند. به دلیل استقبال عده زیادی از زوج ها، ما مدت زمان متوسط را در نظر می گیریم. مدت زمان این کلیپ ها بین 6 تا 10 دقیقه می باشد.

فیلم برداری حرفه ای کلیپ اسپرت در شمال

اگر می خواهید تا کلیپ شما حرفه ای شود، پس باید به دنبال یک تیم حرفه ای فیلم برداری بروید. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم تا در انتخاب آتلیه مورد نظر دقت و سلیقه زیادی به خرج دهید.

بعضی از آتلیه ها هستند که فیلم برداری متوسطی دارند. این آتلیه ها از نمونه کار های آتلیه های دیگر استفاده می کنند. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که دقت زیادی داشته باشید و مدارک و مجوز کار آتلیه و سابقه آن را مطالعه کنید.

b2n

yun

rizy

Sports Clips in the North