ژست عروس و داماد در باغ

ژست عروس و داماد در باغ و عکاسی در فضای باز با ژست های متنوع، جذاب ترین عکس ها در آلبوم  عکس عروس و داماد می باشد. سبک عکس هایی که در فضای باز مانند باغ صورت می گیرد. به دلیل طبیعت سر سبز و زیبا جذابیت چشمگیری دارند. تمام آتلیه ها از فضاهای طبیعی مانند باغ، کوه، دشت و… برای زیبا تر شدن عکس های آلبوم و ساختن یک روز خاطره انگیز استفاده می کنند آتلیه فیلمبرداری.

بی شک دیدن عکس های عروسی، توسط عروس و داماد تداعی یک روز خاطه انگیز است.

اتنخاب ژست و  حالت های خاص عروس و داماد برای عکاسی یکی از موضوع های پر اهمیت و ویژه است. همه عروس و داماد ها برای انتخاب آتلیه و عکاسی روز عروسی، به نمونه کار ها و ژست های آلبوم ها توجه ویژه ای دارند. آنان می خواهند در روز عروسی خود  زیبا ترین و جدید ترین  ژست ها را داشته باشند.عکاس با ژست هایی که در فضای باز پیشنهاد می دهد، سعی می کند بهترین و خاطره انگیز ترین لحظات را ثبت کند.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت با شماره 09126794828 تماس بگیرید، و یا به صفحه آتلیه ترمه مراجعه کنید.

مدل های جدید ژست عروس و داماد برای عکاسیمدل های جدید ژست عروس و داماد برای عکاسی

فیگور و ژست عروس و داماد در باغ، بسیار پر اهمیت، جذاب و زیبا است. هر عروس و دامادی با دیدین آلبوم خود، این روز را به یاد می آورند پس بهتر است زیباترین و  مناسب ترین ژست ها را انتخاب نمایید. انواع مختلفی ژست برای عروس و داماد وجود دارد که  با توجه به فضا و مکانی که قرار دارند و همچنین ژستی که عروس و داماد به آن علاقه دارند، انتخاب می شود.

برای مثال ژست و مدل فیگور عروس و داماد در آتلیه فضای بسته با فضای باغ و بیرون، کاملا متفاوت است. ژست هایی که توسط عکاس پیشنهاد می شود، بی شک یکی از بهترین و جدید ترین ژست ها خواهد بود. عکاس در مورد ژست گرفتن عروس و داماد تجربه کافی و لازم را دارد. و همیشه بهترین ژست ها را پیشنهاد می دهد.

عکاسی در فضای باز، حس و حال عروس و داماد را به خوبی در عکس مشخص می کند. دارا بودن نور طبیعی و مناسب در فضای باز مانند باغ، جلوه عکس ها را بیشتر می کند.  در ادامه ژُت های مختلف عروس و داماد را در فضای باغ مشاهده می نمایید.

بیشتر بخوانیم : قیمت عکاسی عقد

نکات مهم برای خلق ژست عروس و داماد

ژست، یکی از مهم ترین  فاکتور ها در عکاسی عروس و داماد است که می تواند باعث ایجاد یک عکس خوب یا خراب شدن یک عکس شود. یک ژست خوب، باید دو نفر را در عکی به خوبی و زیبایی نمایش دهد و ارتباط و حس بین عروس و داماد را  برجسته کند. ژست یک  هنری است که یاد گرفتن آن نیازمند به تجربه و تمرین فراوان است.

یک عکاسی خوب مانند آتلیه ترمه، بهترین و جدید ترین ژست ها را به عروس و داماد خود پیشنهاد می دهد، تا بهترین لحظات را برای آنان رقم بزند. ژست عروس و داماد در باغ و فضای باز، نیازمند به یک نفر است که در این کار تجربه کافی را دارد.

هر چند اتصال نقاط فیزیکی در عکس بین بدن عروس و داماد بیشتر باشد.  ارتباطی که  در داخل عکس دارند، بیشتر خواهد بود. ژست های عروس و داماد فرمول خاصی ندارد و برای همه کاربرد دارند. برخی از ژست ها  برای تیپ های بدنی خاص کاربرد دارند.

عروس و داماد الزامی ندارند که صحنه های عاشقانه ای که در داخل فیلم ها می بینید را بازسازی کنند تا میزان عشق زیاد را نشان دهند. بلکه فقط کافیست کار هایی که زوج ها  به طور طبیعی انجام می شوند را تحت نظر داشته باشید ست لباس فرمالیته.

انواع ژست عروس و دامادانواع ژست عروس و داماد

قطعا موقع عکاسی می توان از ژست های یکسان در مکان های مختلف استفاده کرد. ممکن است با تغییر ترکیب بندی یک ژست، عکس کاملا متفاوت دیده می شود.

ژست پر کاربرد اول، ایستادن شانه به شانه است. یکی از ژست های رایج عروس و داماد این است که دست یکدیگر را بگیرند یا دستشان را دور کمر یکدیگر قرار دهند و یا گونه همدیگر را لمس کنند.

ژست بعدی ایستادن شانه به شانه، روی به روی هم است . در این ژست بهتر است  عروس و داماد دست هایشان را  به صورت حلقه به یکدیگر وصل کرده باشند. عکاسی از ژست عروس و داماد در باغ، باعث خلق عکس های خاطره انگیز می شود.

b2n

yun

rizy

The bride and groom pose in the garden