چک لیست روز عروسی

چک لیست روز عروسی یکی از مواردی است که باعث کاهش استرس عروس و داماد در این روز پر چالش می شود. عروس و داماد نگرانی های زیادی را در روز عروسی متحمل می شوند برای مثال خوب برگزار شدن مراسم، زیبا شدنشان، بد قولی نکردن افراد، سر تایم برگزار شدن همه چیز و… روی نگرانی و استرس عروس و داماد تاثیر بسزایی دارد وسایل مورد نیاز عروسی.

اولین دغدغه تمامی عروس خانم ها، زیبا شدن آن ها در روز برگزاری عروسی است. عروس خانم ها این استرس را دارند که مبادا میکاپ آرتیست آن ها کترش را بلد نباشد. چند ماه قبل از مراسم استرس عروس شروع می شود و تا  نزدیک شدن روز عروسی این استرس بیشتر می شود.

یک از دیگر از دغدغه های عروس و داماد، منظم بودن عکاس برای عکاسی است. آتلیه ترمه یکی از با سابقه ترین آتلیه های تهران می باشد. این آتلیه با داشتن عکاسان مجرب و حرفه ای این روز را به زیبا ترین شکل ممکن عکاسی و ثبت می کند.

ییی از کار های مهمی که باعث می شود استرس عروس و داماد کاهش بیابد، نوشتن چک لیست روز عروسی است. این لیست شامل کار های مهم برای انجام در روز عروسی است.

لیست مهم کار های قبل از مراسم عروسی

قطعا یکی از کار های مهم  و خاطره انگیز هر زوجی، روز با شکوه مراسم عروسی می باشد. قطعا این روز باید به بهترین شکل ممکن رقم بخورد. روز عروسی یکی از روز هایی است که، به بهترین شکل ممکن  در ذهن عروس و داماد ثبت می شود. 6 ماه قبل از مراسم عروسی  شما باید به طور دقیق، تاریخ مراسم را مشخص کنید. شما باید میزان بودجه ای که دارید را به طور دقیق تعیین کنید.

بعد از تعیین بودجه باید به سراغ انتخاب باغ تالار، آتلیه، گروه موزیک و آرایشگاه بروید. بی شک یکی از بخش های مهم، انتخاب آتلیه می باشد. شما باید معیار ها و سلیقه خود را در نظر بگیرید. شما می توانید با انتخاب پیکیچ های مختلف آتلیه ترمه، بهترین عکس ها را برای خود رقم بزنید.

2 ماه قبل از مراسم، اثاثیه و جهیزیه منزل خود را کامل نمایید و تمام کار های نیمه تمام را تمام کنید. از تعداد افرادی که می خواهید در عروسی دعوت کنید، لیست تهیه کنید و روی کارت های عروسی بنویسید.

2 هفته قبل از مراسم عروسی چک لیست روز عروسی را بنویسید و آماده کنید. لباس عروس و داماد را تحویل بگیرید. کارت های عروسی را بین دعوت کنندگان پخش کنید. کیک، شیرینی مراسم را سفارش دهید. و تمامی تدارکات این روز را آماده کنیدو می توانید برای کم شدن استرس، این کار ها را به دست خانواده ها بسپارید.

برای ارتباط و مشاوره با شماره  77882544-021 تماس حاصل فرمایید.

لیست کار های مهم روز عروسی

لیست کار های مهم روز عروسی

لیست کار های مهم روز عروسی

اکنون روز عروسی است و چک لیست روز  عروسی به عروس و داماد کمک می کند تا کار ها را به خوبی پیش ببرند و چیزی را فراموش نکنند و مهم ترین دلیل اینکه به کاهش استرس آنها کمک شایانی می کند. بسته به شرایط عروس و داماد، موارد این چک لیست می تواند تغییر کند. زمان بین عروسی و شام بسیار کم است. تا جایی که ممکن است قبل شروع مراسم عکس های خود را بیاندازید تا دیر به مراسم نرسید.

  • لباس عروس

یکی از مهم ترین موارد که باید در چک لیست خود اضافه کنید، لباس عروس و کت شلوار داماد است. این ها جزو مواردی هستند که کمتر کسی آن را فراموش می کند.

  • کفش عروسی و راحتی

علاوه بر اینکه کفش های مخصوص عروسی را به چک لیست اضافه می کنید، سعی کنید یک جفت کفش راحتی به همرا خود به سالن آرایشگاه ببرید تا با کفش پاشنه بلند اذیت نشوید.

  • روپوش عروس

در صورت داشتن شنل و روپوش آن را به چک لیست اضافه کنید.

  • تاج

 

تاج

تاج

تاج یکی از مواردی است که بر عهده آرایشگاه است. اما اگر خودتان تاج را تهیه کرده اید، بهتر است برداشتن تاج را یادداشت کنید تا فراموش نشود لیست تدارکات عروسی.

برداشتن شکلات و نوشیدنی های انرژی زا

در این روز به دلیل وجود کار های زیاد، شما زود خسته می شوید و با داشتن استرس زیاد میل به غذا خوردن ندارید. بهتر است در این روز از نوشیدنی های انرژی زا که به طور قابل توجهی انرژی شما را بالا می برند استفاده کنید.

مواردی که گفتیم خلاصه ای از چک لیست روز عروسی بودند، شما می توانید براساس نیاز و معیار های خود این چک لیست را تهیه کنید.

b2n

rizy

Wedding day checklist