چه کارهایی باید روز قبل عروسی انجام دهیم

در یک روز دیگر شاهد یکی از زیبا ترین رویداد های زندگی خود هستید و باید به این توجه داشته باشید که چه کارهایی باید روز قبل عروسی انجام دهیم. برای داشتن یک عروسی رویایی و خاطره انگیز لازم یک برنامه منظم و حساب شده داشته باشید. تنظیم برنامه عروسی معمولا از فردای روزی که تاریخ عروسی را مشخص می کنید، شروع می شود نکات مهم روز عروسی.

شما باید روز قبل از عروسی خونسرد باشید و استرس خود را تا حد زیادی کنترل کنید. با تهیه یک چک لیست از کار های روز عروسی، می توانید تا حد زیادی استرس خود را کاهش دهید تا مراسم عروسی شما به بهترین نحو ممکن برگزار شود و خاطره ای شیرین و فراموش نشدنی برایتان به یادگار بماند.

کافی است برای این روز با برنامه ریزی پیش بروید و به موقع کار های خود را انجام دهید و کار های خود را برای دقایق آخر نگذارید.روز عروسی یکی از بهترین روزهای هر زوج و انسانی است. شاید از قبل آرزوها و رویا های زیادی برای این روز داشته اید. به همین علت از مدت ها قبل باید برنامه ریزی کنید. این برنامه ریزی باید از ماه ها قبل صورت بگیرد که مهم ترین آن یک ماه مانده به مراسم عروسی است.

 کار هایی که باید یک ماه قبل از عروسی انجام شوند

چه کارهایی باید روز قبل عروسی انجام دهیم، باید بگوییم که بهتر است کار های اصلی را یک ماه قبل از مراسم عروسی انجام دهید و یک روز قبل عروسی فقط چک لیست خود را علامت بزنید و استراحت کنید. از مراسم خواستگاری تا روز عروسی، عروس و داماد هیجان زیادی را تجربه می کنند. در صورتی که فکری و برنامه ریزی برای مراسم عروسی نکنند، این هیجان تبدیل به استرس خواهد شد. در خصوص برنامه ریزی عروسی از افراد با تجربه اطلاعات کسب کنید. داشتن یک چک لیست که تمامی کار ها در آن ذکر شده باشد، کمک فراوانی به شما می کند.

برای مشاوره عکاسی و فیلمبرداری مجالس خود میتوانید با شماره 09126794828 تماس بگیرید، و یا به صفحه آتلیه ترمه مراجعه کنید.

اتمام خرید های قبل از عروسی

اتمام خرید های قبل از عروسی

اتمام خرید های قبل از عروسی

تمامی خرید های عروسی باید چند ماه قبل از عروسی انجام شود. برای مثال خرید هایی مانند حوله، لباس، لوازم آرایش، سرویس طلا و… در یک کاه باقی مانده به عروسی ، باید خرید های جزئی مراسم باقی مانده باشد.

طرح کیک عروسی را انتخاب کنید و آن را سفارش دهید

چه کارهایی باید روز قبل عروسی انجام دهیم؟ یکی از کار ها این است که یک روز قبل از مراسم به قنادی سر بزنید تا از درست و کانل زدن طرح کیک دلخواهتان مطمئن شوید. برای سفارش کیک و انتخاب طرح آن باید یک ماه قبل از مراسم اقدام کنید. حتما برای انتخاب کیک، زمان بگذرید و متناسب با سلیقه خودتان کیک را انتخاب نمایید.

کار هایی که عروس خانم باید یک ماه قبل از عروسی انجام دهد

لباس عروس خود را پرو کنید

لباس عروس خود را پرو کنید

لباس عروس خود را پرو کنید

یک ماه قبل از مراسم، برای پرو نهایی لباس اقدام کنید تا تمامی مشکلات آن توسط خیاط گرفته شود وسایل مورد نیاز عروسی.

مدل مو و آرایش دلخواهتان را مشخص کنید

آرایشگر و میکاپ آرتیست شما باید بداند شما چه سبکی از آرایش را می پسندید. شما باید یک عکس از مدل میکاپ و آرایش مورد علاقتان داشته باشید و آن را به آرایشگر نشان دهید. خرید و انتخاب تاج عروس، یکی از اکسسوری های پر اهمیت محسوب می شود. اینکه تاج عروس را بخرید یا اجاره کنید، کاملا بستگی به سلیقه شما دارد.

به سلامتی پوست خود اهمیت بدهید

به سلامتی پوست خود اهمیت بدهید

به سلامتی پوست خود اهمیت بدهید

یک ماه مانده به عروسی، فرصت بسیار مناسبی است که به سلامتی و شادابی پوست خود برسید.

در این محتوا راجب اینکه چه کارهایی باید روز قبل عروسی انجام دهیم صحبت کردیم و تنها بخشی از کار هایی که باید  در یک کاه باقی مانده از عروسی انجام شود را برایتان آوردیم.

b2n

rizy

What should we do the day before the wedding?