وسایل مورد نیاز عروسی

آماده کردن وسایل مورد نیاز روز عروسی می تواند مشکلات و استرس های این روز را کاهش دهد. هر چه قدر که آدم منظمی باشید باز ممکن است در این روز بسیاری از کار ها و  وسایل را فراموش کنید. روز عروسی برای هر کسی یکی از بهترین روز ها خواهد بود که تمامی خاطرات این روز در ذهن انسان ثبت خواهد شد.

شما باید یک لیست از لوازمی که در این روز نیاز دارید تهیه کنید تا چیزی فراموش نشود. اگر در مراسم خود ساقدوش دارید بهتر است بعضی کار ها را به او بسپارید. بی شک اگر شما یک لیست از کار های این روز تهیه نکنید، کار ها را به فراموشی می سپارید. در این روز بهتر است سرویس جواهرات خود را با خود به آرایشگاه نبرید. گم شدن و بردن جواهرت خطرناک است و ممکن است مفقود شود. بهتر است جواهرات خود را به یک فرد قابل اعتماد بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت با شماره 09126794828 تماس بگیرید، و یا به صفحه آتلیه ترمه مراجعه کنید وسایل مورد نیاز عروسی

لیست مورد نیاز روز عروسی

لیست مورد نیاز روز عروسی

لیست مورد نیاز روز عروسی

این مواردی که برای شما آورده ایک، وسایلی هستند که در این روز باید به همراه داشته باشید. نوشتن وسایلی که در این روز به آن احتیاج دارید باعث می شود که چیزی را از قلم نیندازید. این موارد جزو مواردی هستند که مورد نیاز عروس خواهد بود و به همراه داشتن آن ها باعث می شود مشکلی پیش نیاید.

 • لباس عروس
 • کفس
 • کت و شنل
 • اسپری و عطر
 • سوهان ناخن
 • مام و ادکلن
 • تاج
 • تور
 • مواد مقوی و نوشیدنی انرژی زا
 • قرص سردرد
 • گوشی و شارژر آن
 • وسایل مورد نیاز عروسی

نکات مورد توجه در روز عروسی

با توجه به وسایل مورد نیاز  عروسی که گفته شد، دانستن نکات راجب این روز باعث می شود استرس شما کاهش پیدا کند. بهتر است موقعی که به آرایشگاه می روید، لباسی بپوشید که دکمه دار باشد تا موقع در آوردن لباس، موهای شما خراب نشود. موقع رفتن به آرایشگاه سعی کنید از کفش راحتی بجای کفش پاشنه بلند استفاده کنید تا پای شما اذیت نشود.

تا زمان پایان عروسی ممکن است به دلیل زمان زیاد، رژلب شما از بین برود. در این مواقع بهتر است از آرایشگر خود رژلب را بگیرید تا در مواقع ضروری آن را تمدید کنید. رژلب جزو یکی از وسایل ضروری محسوب می شود نکات مهم روز عروسی.

نکات مهم برای آب و هوا در روز عروسی

بهتر است آب و هوا را در نظر بگیرید. برای مثال اگر عروسی شما در فصل بارونی برگزار می شود، به همراه داشتن چتر را فراموش نکنید. در وز به دلیل استرس زیاد شاید نتوانید غذا بخورید، بهتر است با خودتان مغز های مقوی یا  نوشیدنی های انرژی زا به همرا داشته باشید. در این روز به دلیل حجم بالای کار ها ممکن است، خسته شوید و خوابتان بگیرد. شما می توانید با نوشیدن قهوه و نسکافه کاری کنید خواب از سرتان بپرد.

احتمال اینکه موهای شما باز بشود خیلی کم است اما به همراه داشتن سنجاق سر باعث می شود شما خیالتان از بابت این موضوع آسوده باشد. اگر می خواهید در این روز از لنز استفاده کنید حتما از آرایشگر خود مشورت بگیرید و چند روز قبل از مراسم آن را امتحان کنید. این به این دلیل است که ممکن است شما به لنز های چشم حساسیت داشته باشید.

بهتر است هر جایی که می روید، موبایل به همراه داشته باشید تا آقای داماد به راحتی بتواند برای هماهنگی کار ها با شما تماس بگیرد. سعی کنید یک کفش راحت به همراه داشته باشید. چون شما زمان زیادی را باید صرف عکس انداختن بکنید و این باعث خستگی پاهای شما با کفش پاشنه بلند می شود لیست تدارکات عروسی.

در روز ممکنه به دلیل استرس زیاد و خستگی سردرد بگیرید، داشتن قرص های مسکن و سردرد برای شما ضروری است. با رعایت نکات گفته شده، می توانید استرس خود را تا حد زیادی کاهش دهید.وسایل مورد نیاز عروسی

b2n

rizy

Wedding accessories