نکات مهم روز عروسی

شما با رعایت کردن نکات مهم روز عروسی می توانید استرس خود را تا حد زیادی کاهش دهید. برگزاری یک عروسی خوب یکی از دغدغه اصلی زوج های جوان است. عروس و داماد ها باید عروسی خود را با برنامه ریزی و اطلاعات کافب برگزار کنند. همیشه قبل از مراسم عروسی فکر و دغدغه شما انتخاب تالار، سالن زیبایی، نوع آرایش، انتخاب آتلیه و… می باشد که استرس زیادی را متحمل می شوید. نگران نباشید شما با نوشتن و تهیه لیست برنامه ریزی می توانید به خوبی این کار ها را مدیریت کنید بهترین آتلیه عروس تهران.

نکات مهم روز عروسی بسیار مهم و یادگیری آن ها بسیار کاربردی می باشد. در روز عروسی سعی کنید با مهمان های خود گرم و صمیمی برخورد کنید و قدردان آمدنشان باشید. خیلی مهم است که  تصویری زیبا و به یاد ماندنی از شما در ذهن میهمانان در روز عروسی شکل بگیرد.

باید شما الویت و معیار های خود را قبل از مراسم در نظر بگیرید. تعیین بوجه، نوشتن چک لیست عروسی  به شما کمک می کند تا در این روز آرامش بیشتری داشته باشید.  در این روز حسابی سر شما شلوغ است نباید چیزی را از قلم بیندازید.

رعایت نکات مهم روز عروسی

سعی کنید در این روز آرامش داشته باشید و با انجام کارهایی مانند مدیتیشن و گوش دادن موزیک آروم، استرس خود را کاهش دهید. در صورت بروز هر گونه اتفاق و مشکلی، آرامش خود را حفظ کنید. سعی کنید در این روز از ساقدوش ها و خانواده خود کمک بگیرید. شما می توانید در این روز تیم تشریفات داشه باشید تا تمام کار های اجرایی و هماهنگی ها را بر عهده بگیرد.

یک روز قبل از روز عروسی سعی کنید زمان مسافت هایی که باید طی شود را ارزیابی کنید. شما می توانید با نزدیک گرفتن سه مکان، آتلیه، تالار و آرایشگاه زمان و مسافت را کاهش دهید.

در این روز ممکن است بخاطر استرسی که دارید، فراموش کنید با نزدیک ترین فامیل ها و خانواده خود عکس بیندازید. حتما به گروه عکاس ها یادآوری کنید. سعی کنید در این روز سر تایم باشید تا زمان را از دست ندهید.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت با شماره 09126794828 تماس بگیرید، و یا به صفحه آتلیه ترمه مراجعه کنید.

مشکلات روز عروسی

مشکلات روز عروسی

مشکلات روز عروسی

شما هر چقدر هم نکات مهم روز عروسی را رعایت کنید، وجود بعضی مشکلات طبیعی است.  وقتی آقای داماد عروس را به آرایشگاه می برد بعد از آن باید به سرعت به گل فروشی برود. در این روز شما نباید تایمی را از دست بدهید و همه چیز باید سر موقع انحام شود. مراسم پذیرایی از میهمانان را فراموش نکنید. بهتر است خرید شیرینی، میوه و… را  به نزدیکان خود بسپارید.

بیشتر افراد در روز عروسی خود استرس زیادی دارند و نگران این هستند که کار ها طبق برنامه انجام نشود. اگر هر اتفاقی در این روز افتاد، آرامش خود را حفظ کنید و نگران نباشید. در اتمام مراسم از مهمان های خود تشکر و قدردانی کنید. در این مراسم ها ممکن است دلخوری هایی پیش بیاید که با یک معذرت خواهی ساده می توانید جلوی آن را بگیرید.

راهنمایی برگزاری مراسم در باغ

با رعایت کردن نکات مهم روز عروسی شما می توانید  بهترین روز را برای خود رقم بزنید. در صورت وجود فضا و باغ، می توانید مراسم عروسی را در آن جا برگزار کنید. برای برگزاری مراسم در باغ خود، ابتدا باید به تعداد میهمانان، میز و صندلی تهیه کنید. باید تمامی فضا هایی مثل ارکس، رقص  و مهمان ها را در نظر بگیرید قیمت اجاره استودیو فیلمبرداری.

استفاده از وسایلی که تشریفات مختلفی برای این کار دارند، سفارش دهید. تزئینات سفره عقد و فضای باغ را به یک طراح بسپارید. شما با برگزاری مراسم در باغ و خانه خود می توانید بسیاری از هزینه ها را کاهش دهید.

b2n

rizy

Important points of the wedding day