نکات مهم برای خرید عروسی

نکات مهم برای خرید عروسی باعث می شود شما استرس کمتری برای  این روز داشته باشید. تمامی خرید ها را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. یکی از سنت هایی  که از قدیم وجود دارد و همچنان امروزه قبل از مراسم عروسی  اجرا می شود. برای ساده تر شدن خرید عروسی یک لیست از خرید های عروسی تهیه کنید. این خرید ها شامل موراد جداگانه برای عروس و داماد است وسایل مورد نیاز عروسی.

برای خرید عروسی وقت کافی بگذارید تا بهترین چیز ها را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید. سر خرید عروسی، داماد ها پس از مدت کوتاهی خسته می شوند. در زمان های گذشته تقریبا یک هفته قبل از عروسی، عروس و داماد برای خرید عروسی اقدام می کنند و اعلام می کنند تا کسانی که تمایل دارند آن ها را همراهی می کنند. برای خرید عروسی تقریبا  حدود 10 نفر  تشکیل شده از مادران و خواهران عروس و داماد تشکیل می شوند. تصور کنید با این جمعیت، عروس و داماد چگونه می توانند خرید کنند.

بعد از تمامی این ماجرا نوبت به سر خرید می رسد. سر خرید یعنی خریدن پارچه و هدیه ای برای کسانی که زحمت کشیده اند و در خرید عروس و داماد را همراهی کرده اند.

لیست خرید عروس

یکی از نکات مهم برای خرید عروسی این است که خرید های عروس و داماد را جدا کنید و از هر کدام یک لیست تهیه کنید. دو نوع خرید عروس وجود دارد که می توانید به دو قسمت پوششی و آرایشی تقسیم کنید. ابتدا خرید هایی که مربوط به پوشش و  لباس عروس است را شروع کنید. حوله، دمپایی، لباس زیر و خواب، روسری و پارچه، پیراهن، مانتو  و شلوار جوراب، در آخر چادر نماز به همراه جا نماز می باشد.

نکات مهم برای خرید عروسی برای عروس خانم این است که  حتی اگر برای خرید نیاز به هزینه بیشتر بود این کار را انجام دهید تا خرید هایتان با کیفیت و از همه مهم تر جدید و به روز باشد. اگر بودجه کافی برای خرید وسایل های باکیفیت را ندارید، از خرید های جزئی و غیر مهم صرف نظر کنید و وسایل مهم و ضروری را با کیفیت بالا بخرید.

بعد از خرید لباس و وسایل پوششی برای عروس خانم، نوبت به خرید آرایشی می رسد. خرید آرایشی شامل ادکلن، ست برس، سشوار، مام، ست مانیکور، مداد ابرو، خط چشم، خط لب، رژ لب، کرم پودر، پن کیک، کرم مرطوب کننده و … شامل می شود. هنگام خرید لوازم آرایشی به برند و اصل بودن لوازم آرایشی دقت داشته باشید تا به پوست شما هیچ گونه آسیبی نرسد.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت با شماره 09126794828 تماس بگیرید، و یا به صفحه آتلیه ترمه مراجعه کنید.

لیست خرید داماد

لیست خرید داماد

لیست خرید داماد

لیست خرید های های آقای داماد کمتر از لیست خرید عروس است. لیست خرید آقای داماد نیز به دو قسمت پوششی و آرایشی تقسیم می شود. خرید های پوششی آقای داماد شامل دمپایی، لباس راحتی، لباس زیر، جوراب، کفش،  پیراهن، ست کت و شلوار، جانماز و سجاده، کراوات،  ست کیف و کمربند و… می باشد.

لوازم آرایشی برای آقای داماد شامل کیف اصلاح، برس، ناخن گیر، ادکلن، ژل مو، ریش تراش، خمیر اصلاح و… اشاره کرد .چه کارهایی باید روز قبل عروسی انجام دهیم.

لیست خرید های مشترک عروس و داماد

یکی نکات مهم برای خرید عروسی تهیه و خری لیست مشترک است. یک سری خرید های عروسی، بین عروس و داماد مشترک است. بریپای مثال می توان به چمدان، ساعت،  میوه، سبد مخصوص هدیه، طلای عروس و… اشاره کرد. حلقه عروسی یکی از مواردی است که باید به طور ست انتخاب شود. ساعت عروسی نیز باید شبیه یکدیگر، ولی در دو سایز و اندازه متفاوت انتخاب شوند. تهیه چمدان برای عروس و داماد، به منظور گذاشتن وسایلشان انجام می شود که چمدان عروس خانم به دلیل وسایل بیشتر بزرگ تر از چمدان آقای داماد است.

b2n

rizy

Important tips for buying a wedding