نکات مهم برای انتخاب تالار عروسی

نکات مهم برای انتخاب تالار عروسی یکی از مراحل روز عروسی است و برنامه ریزی کردن این روز، برای عروس و داماد ها کمی استرس زا و دشوار است. روز عروسی یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین روز برای زوج های جوان است. مراسم عروسی کار های زیادی دارد که شما باید برای آن برنامه ریزی کنید تا بتوانید یک مراسم به یاد ماندنی و خاطره انگیز داشته باشید.

لازم نیس استرس بگیرید و نگران باشید، با داشتن یک برنامه ریزی کامل می توانید بهترین مراسم را برای خود بسازید. برای مثال مراحل روز عروسی شامل وقت گرفتن از محضر خانه، اجاره سالن، انتخاب آینه و شمعدان، سفارش لباس داماد و عروس، انتخاب آرایشگاه، آتلیه عکاسی، گل فروشی و کلی مراحل دیگر که باید در فهرست تان قرار دهید.

مراسم عروسی و پیوند جوان ها در ایران  رسم و رسوماتی دارد .که با سایر کشور های دیگر متفاوت است. در گذشته مراسم های عروسی در بیشتر شهر های ایران به صورت ساده و  بی آلایش برگزار می شد. امروزه شاهد مراسم های تجملاتی و باشکوه هستیم که در اکثر نقاط کشور برگزار می شود. ازدواج یک زوج به معنای  شروع زندگی مشترک آنها است. برای شروع زندگی مشترک عروس و داماد باید مراحلی را طی کنند. در این مقاله همراه ما باشید تا قدم به قدم تمامی مراحل ازدواج و روز عروسی را به صورت کامل برایتان شرح دهیم.

نکات ضروری برای انتخاب تالار عروسی

نکات مهم برای انتخاب تالار عروسی یکی از دغدغه عروس و داماد ها است. باید به این نکته توجه داشته باشید که مراسم عروسی شما در چه فصلی برگزار می شود. اگر در فصل زمستان یا تابستان ازدواج می کنید باید  تالاری که می گیرید به سیستم گرمایشی و سرمایشی مجهز باشد. در غیر این صورت مراسم به شما خوش نخواهد گذشت .

اگر برای این روز دو مراسم دارید بهتر است دو مکان را نزدیک هم  انتخاب کنید. تا مشکلی برای ترافیک نداشته باشید. اگر می خواهید مراسم عقد را در خانه برگزار کنید. بعد به سالن و تالار بروید، بهتر است این دو مکان را نزدیک هم برگزار کنید تا مشکل رفت و آمد نداشته باشید.

بعضی از عروس و داماد ها سالن تالار خود را خارج از شهر رزرو می کنند. شما باید به فکر مهمان های خود نیز باشید تا مشکل و سختی از نظر مسافتی برای آن ها پیش نیاید. سعی کنید  اندازه تالار خود را با  تعداد مهمان های خود هماهنگ کنید تا مهمان های شما اذیت نشوند.

بهتر است هنگام انتخاب تالار بهتر است به فکر پارکینگ اختصاصی برای مهمان های خود نیز باشید. برای مبلغ ورودی بهتر است آن را آقای داماد پرداخت کند، نه مهمانان، چون این مراسم متعلق به شماست و مهمانان بخاطر شما حضور پیدا کرده اند.

هنگام انتخاب تالار عروسی به فکر تمیزی و بهداشت سالن، سرویس بهداشتی، رومیزی ها، صندلی ها، رختکن و کف سالن باشید. برای رزرو کردن تالار حتما به فکر گروه موسیقی برای  سرگرم کردن مهمان های خود باشید. تا شب عروسی به آن ها خوش بگذرد و یک شب به یاد ماندنی را تجربه کنند .

هنگامی که می خواهید منوی غذای روز عروسی را انتخاب کنید. حتما تمامی سنین  و طبع  های گوناگون را در نظر بگیرید.

معیار های عروس و داماد برای انتخاب تالار مناسب

  • ظرفیت تالار یا باغ تالار
  • کیفیت غذا و دیگر وسایل تزئینی
  • موقعیت مکانی
  • دکوراسیون
  • هزینه و قیمت منوهای تالار
  • نظم در برگزاری مراسم

با توجه به مواردی که گفته شد متناسب امیدواریم متناسب با معیار های خود برای یک تالار مناسب است تا یک مراسم و شب باشکوه را برای خود رقم بزنید.

b2n

rizy

Important points for choosing a wedding hall