نحوه تزئین ماشین عروس

نحوه تزئین ماشین عروس یکی از اصلی ترین و مهم ترین کار های روز عروسی است که باید به بهترین نحو ممکن انجام شود. جشن عروسی یکی از خاطره انگیز ترین اتفاق برای هر انسانی در زندگی اوست. برای مراسم عروسی، داماد و غروس تدارکات زیادی را می بینند و تمایل دارند، همه چیز به بهترین شکل ممکن انجام شود نکات مهم برای انتخاب تالار عروسی.

یکی از تدارکات جشن عروسی، تزئین ماشین عروس می باشد. برای تزئین و زیبا کردن ماشین عروس روش های مختلف و متفاوتی وجود دارد. یکی از انواع ایده ها برای تزئین ماشین عروس، زدن تور و روبان های مختلف در شکل های خاص است.

یکی از پرطرفدارترین روش های تزئینی  ماشین عروس که بسیار رایج می باشد و مطابق تمامی سلیقه ها است، گل آرایی است. وجود انواع گل های مختلف با رنگ و شکل های متفاوت به شما این امکان را می دهد. در هر فصل از سال ماشین عروس را به زیبا ترین شکل ممکن تزئین نمایید. شما می توانید با دیدن عکس های مختلف از گل آرایی و ماشین عروس، یک ایده جذاب برای گل آرایی ماشین عروس پیدا کنید.

اولین قدم برای تزئین ماشین عروس، شناسایی انواع گل برای تزئین است. انتخاب گل برای ماشین عروس بسیار مهم است.

انتخاب گل های مناسب برای ماشین عروس

نحوه تزئین ماشین عروس  و انتخاب گل ماشین عروس از  بخش های مهمی از کار تزئین ماشین عروس است. ماشین عروس در فضای آزاد و برابر باد و هوای کنترل نشده قرار دارد. گل ها در فضای آزاد عمر کوتاه تری پیدا می کند. برای مثال هنگام تابستان و گرما باید نوع مقاومی از گل را انتخاب کرد.

از انواع گل های  مناسب بهار و زمستان می توان به گل های رز، آنتوریوم، داوودی، سوسن، آفتابگردان، شقایق و فریزیا اشاره کرد. در روز های سرد پاییز و زمستان استفاده از گل های ادریسی، میخک، زنبق، شقایق، کاملیا و نرگس بهتر است و به شما توصیه می شود. از نظر ماندگاری و طیف رنگ در این فصول مناسب هستند.

علوه بر نوع و رنگ گل ها برای نحوه تزئین ماشین عروس، رنگ ماشین عروس نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است رنگ گل هایی که انتخاب می کنید با رنگ ماشین عروس تضاد داشته باشد. از آن جایی که رنگ سفید نمای از صداقت و پاکی است. معمولا بیشتر ماشین های عروس به رنگ سفید می باشند. می توان گفت یکی از رنگ های رایج سفید است. ماشین های رنگی مانند زرد و قرمز نیز جذابیت زیادی دارند.

اگر رنگ ماشین عروس شما سفید است، بهتر است ازگل هایی با رنگ طلایی، قرمز، آبی، سبز استفاده کنید و در واقع دست شما در انتخاب رنگ گل برای ماشین سفید باز است.

آموزش تزئین ماشین عروس

برای اطلاعات بیشتر به صفحه آتلیه ترمه مراجعه کنید.

 

آموزش تزئین ماشین عروس

آموزش تزئین ماشین عروس

نحوه تزئین ماشین عروس با مدل های مختلفی مانند خطی، منحنی، قلبی، آبشاری، توپی وجود دارد که از رایج ترین مدل های تزئین ماشین عروس است. با وجو تفاوت شکل در این مدل ها، معمولا اصول های آن ها شبیه به یکدیگر می باشند. برای اینکه یاد بگیریم چگونه ماشین عروس را تزئین کنیم، ابتدا باید به دو بخش اصلی اسفنج زدن و ایجاد ترکیب ها گل دقت کنیم و یاد بگیریم.

مرحله اول چسباندن اسفنج ها روی بدنه ماشین است. این کار باید با دقت بالایی انجام شود. گل ها در اثر حرکت از بدنه ماشین جدا نشوند. سپس در دو طرف بالا و پایین اسفنج را نشانه گذاری کنید. برای گل زدن به صورت خطی باید  به موازات طول اسفنج تعدادی چسب نواری  باریک بزنید و سپس اسفنج را بردارید. شما باید تمامی فضای خالی اسفنج را با گل پر کنید و هیچ جای خالی وجود نداشته باشد چک لیست روز عروسی.

b2n

rizy

How to decorate a bride’s car