مزایا و معایب عروسی فرمالیته

مزایا و معایب عروسی فرمالیته باهث می شود که شما برای برگزاری این مراسم، انتخاب بهتری داشته باشید. عروسی فرمالیته در بیان ساده به این معنا است که عروس و داماد بخواهند. در یک روز، غیر از روز عروسی، عکس و فیلم  هاشونو بگیرن. مراسم فرمالیته قبل از مراسم عروسی برگزار می شود .

آرایش و  عکاسی فرمالیته دقیقا همانند و شبیه سازی شده با روز عروسی است. شما در روز فرمالیته به دور از فمیل و هر گونه مهمانی، بدون استرس عکس های خود را در لوکیشن های طبیعی و باز می اندازید. در این روز بیشتر عروس و داماد ها به صورت ساده لباس می پوشند. و عروس  یک آرایش ملایم و طبیعی را دارا می باشد. در روز فرمالیته هر چقدر طبیعی باشید، عکس های شما جذاب تر می شود.

یکی از مزایای اصلی روز فرمالیته این است که عروس می تواند دیر تر از روز عروسی حاضر شود  و خستگی استرس برای عکس انداختن را ندارند. نمایش کلیپ فرمالیته می تواند در روز عروسی در تالار انجام شود . کلیپ فرمالیته می تواند ترکیبی از لباس عروس و  لباس های اسپرت  تو روز فرمالیته باشد. عکس های این روز  بسیار قشنگ تر و با حس تر می شود، زیرا عروس و داماد در این روز استرس ندارند.

معایب عروسی فرمالیته

مزایا و معایب عروسی فرمالیته می تواند انتخاب را برای شما آسان تر کند. برای مثال عروسی فرمالیته مزایای بسیاری مانند اینکه شما نمی توانید وقت بگذارید و در روز عروسی به لوکیشن های خاص مانند کویر، جنگ های شمال، هرمزگان و… بروید. اما فرمالیته این امکان را به شما می دهد که عکاسی در همچین لوکیشن های خاصی را تجربه کنید.

اولین معایب عروسی فرمالیته این است که شما باید در این روز بابت کرایه لباس، آرایشگاه عروس و داماد، دسته گل و تاج عروس و هزینه تیم فیلمبرداری و هلی شات و… یک مقدار زیادی  هزینه اضافی بدهید. یکی از معایب دیگر مراسم فرمالیته این است که عروس و داماد دوست دارند. در روز عروسی برای اولین بار یکدیگر را  تو لباس عروس و کت شلوار دامادی ببینند و با گرفتن مراسم فرمالیته این حس کمتر می شود . لوکیشن عکاسی در کرمانشاه 

می توانید به جای خرج و هزینه اضافی برای مراسم فرمالیته بعد از مراسم عروسی به یک سفر تفریحی و عاشقانه بروید. اولین الویت برای گرفتن این مراسم این است که بودجه خود را بررسی کنید. در صورتی می توانید مراسم فرمالیته را برگزار کنید، که خیالتان از هزینه های دیگر راحت باشد. با توجه به اینکه می خواهید مراسم خود را داخل کشور برگزار کنید. یا خارج از کشور، هزینه های آن بسیار متفاوت است. اگر به دنبال کلیپ های خاص و بسیار لاکچری هستید باید هزینه زیادی را بابت فیلمبردار و عکاس خود پرداخت کنید.

اگر می خواهید کلیپ خود را خارج از کشور ضبط کنید ، هزینه های اقامت، هتل، جابجایی و… نیز به آن اضافه می شود.

انتخاب لوکیشن فرمالیته

انتخاب لوکیشن فرمالیته

انتخاب لوکیشن فرمالیته

مزایا و معایب عروسی فرمالیته می توان به یکی از مزایای مهم آن اشاره کرد که عکس های شما در لوکیشن های خاص انداخته می شود. و با عکس های روز عروسی متفاوت است. برای انتخاب لوکیشن فرمالیته بستگی به سلیقه و معیار های شما دارد. اگر بودجه کافی برای عکاسی در خارج از کشور را دارید، می توانید ترکیه و دوبی را برای ضبط کلیپ فرمالیته انتخاب کنید قیمت فرمالیته شمال.

در کشور خودمان لوکیشن های زیبایی مانند کیش، دره ستارگان، کویر مصر، فیلبند، جنگل های شمال مانند دالیخانی و … وجود دارد. آتلیه ترمه با داشتن یک تیم حرفه ای فیلمبرداری و با بهترین و جذاب ترین لوکیشن های تهران و ایران، می توانند در این روز بهترین عکس ها را از شما ثبت کنند.

b2n

rizy

Advantages and disadvantages of formality wedding