لوکیشن های عکاسی در اصفهان

امروز می خواهیم بیشتر با لوکیشن های عکاسی اصفهان آشنا شویم. یکی از مکان‌هایی که در بالای این فهرست باید از آن بازدید کرد، میدان نقش جهان است. بزرگترین میدان در کل جهان که در سال 1979 در فهرست میراث جهانی ثبت شد.

میدان نقش جهان 400 سال است که پابرجاست. مساحت این میدان باشکوه 83500 متر مربع است. اگر می خواهید بیشتر با لوکیشن های عکاسی اصفهان آشنا شوید، تا انتها با ما همراه باشید. هزینه ساخت کلیپ عروسی در شمال

نقش جهان

میدان نقش جهان که به عنوان یک محوطه تاریخی مهم شناخته می شود، عرصه حکومت (کاخ عالی قاپو)، اقتصاد (بازار قیصریه)، مذهب (مسجد شیخ لطف الله) و مردم (مسجد شاه) بوده است. آنها به عنوان چهار ستون اصلی سلطنت صفویه در چهار گوشه میدان قرار گرفتند.

همچنین میدان نقش جهان در گذشته زمین چوگان بوده است. تیرهای دروازه سنگی همچنان در میدان نقش جهان وجود دارد. چوگان و اسب سواری دو ورزش باستانی ایرانی هستند که با هم ترکیب شده اند و نه تنها برای گذران اوقات فراغت، بلکه به عنوان نمایشی از دلاوری مردان در جنگ ها انجام می شده است.

مسجد شاه در رتبه دوم این فهرست قرار دارد. این مسجد در ضلع جنوبی میدان نقش جهان قرار دارد. مسجد شاه به داشتن بلندترین گنبد دو پوسته با ارتفاع 52 متر شهرت جهانی دارد. به محض ورود، اگر روی تکه سنگ سیاه روی زمین بایستید، می توانید پژواک صدای خود را بشنوید. الواح (کلمات نوشته شده روی سنگ) از شاهان قاجاریه و صفوی در قسمت های مختلف این مسجد به چشم می خورد. بنابراین لوکیشن های عکاسی در اصفهان بسیار زیاد هستند. لوکیشن عکاسی در کرمانشاه 

مسجد شاه عباس

مسجد شاه عباس

مسجد شاه عباس

جدای از همه ویژگی های این مسجد بزرگ، کاشی کاری های باشکوه زیبایی نیز وجود دارد. می توانید از کارگاه ها بازدید کرده و از نزدیک مراحل کار را مشاهده کنید. بنابراین یکی از بهترین لوکیشن های عکاسی در اصفهان به شمار می آید.

در طرفین مسجد دو مدرسه علمیه وجود دارد که به نام‌های ناصریه (مدرسه زمستانی) و سلیمانیه (مدرسه تابستانی) از آنها یاد می‌شود. امروزه همچنان در مدرسه ناصریه دوره هایی تدریس می شود که شما نیز می توانید به عنوان تجربه ای بی نظیر در آن شرکت کنید.

مسجد جامع که به تونل رویایی معروف است، 14 قرن دستاورد معماری ایران را لعنت می کند. مسجد جامع در سال 2012 در فهرست میراث جهانی به ثبت رسید. گنبد نظام الملک، گنبد تاج الملک از زیباترین گنبدهای آجری است.قیمت فرمالیته شمال

جلفا لوکیشن عکاسی در اصفهان

جلفا لوکیشن عکاسی در اصفهان

جلفا لوکیشن عکاسی در اصفهان

یکی از زیباترین و چشم انداز ترین  مکان گردشگری در اصفهان محله جلفا است که قدمت بسیار دارد جلفا می تواند یکی از بهترین لوکیشن عکاسی در اصفان باشد که سالانه توریست های بسیاری انرا به عنوان لوکیشن عکاسی و گردشگری انتخاب می کند.

در محله جلفا کلیسای وانک قرار دارد و از پر تردد ترین و پر رفت و آمد ترین محله اصفهان است که ارمنی ها در ان محله ساکن هستند وقتی به اصفهان وارد می شویم،  باید از خیابان حکیم نظامی گذر کنیم تا به تابلوی  کوچک به نام جلفا مواجه می شویم که تفاوت بی نظیر آن را با سایر محله های اصفهان مشاهده خواهید کرد.

خیابان سنگ فرش ساعت های بلند قامت کافه ها و کیساها ها  همه این ها تفاوت بسیار زیادی با دیگر مکان های اصفهان دارد که میتواند بهترین لوکیشن عکاسی در اصفهان باشد. از آنجا که دین برای مردم ارمن اهمیت بسیار زیادی دارد پس از ساخت خانه کلیساهایی را نیز بنا کردند که در جلفای اصفهان یازده کلیسا وجود دارد که مهم ترین ان کلیسای وانک است که بسیار چشم انداز و زیبا است و لوکیشن عکاسی اصفهان در این محله و مکان ها بسیار جذاب و چشم انداز هستند.

میدان امام یا همان نقش جهان

میدان نقش جهان اصفهان یکی از مهم ترین وزیبا ترین جاذبه های گردشگری  و میادین زیبا و تاریخی ایران و استان اصفهان  است میدانی به شکل مستطیل  که در مرکز شهر اصفهان است میدان امام ی همان نقش جهان لوکیشن عکاسی اصفهان است.

مسجد شاه  که پس از انقلاب مسجد امام را تعلق کرد یکی از تاریخی ترین و زیباترین لوکیشن عکاسی اصفهان است که سالانه توریست های زیادی را جذب خود می کند.

وقتی وارد میدان نقش جهان یا همان میدان امام می شویم شاهد شاهکار معماران است که به دستور شاه عباس اول بنا شده و امروزه یکی از بهترین جاذبه های گردشگری و لوکیشن عکاسی در استان اصهان می باشد. قیمت عکاسی عقد

سخن پایانی

سخن پایانی

سخن پایانی

در این متن سعی کردیم شما را با لوکیشن عکاسی در اصفهان آشنا کنیم. در مسجد جامع، اولیاتو محراب (محراب استاد حیدر) دارای گچ بری خاصی است که آجرکاری را تکمیل می کند.

بعد از نمازخانه اولیاتو، دری کم ارتفاع شما را به یکی از باشکوه ترین شبستان ها (نمازخانه زمستانی) هدایت می کند که به خاطر دیدن نورهایی که از پشت بام مرمرین می گذرد مشهور است. لوکیشن های عکاسی اصفهان بسیار زیاد است. شما می توانید هر کدام از موارد مطرح شده را انتخاب کنید.

b2n

yun

Photography locations in Isfahan