لوکیشن عکاسی در کیش

لوکیشن عکاسی در کیش یکی از  مناطق زیبا  با جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است که همه نوع سلیقه را پوشش می دهد. سالانه گردشگران زیادی برای تفریح به کیش می روند. در لوکیشن کیش می توان خلاقانه ترین و جذاب ترین عکس ها را ثبت کرد. عکس های جزیره زیبای کیش علاوه بر زیبایی، معرفی کننده بسیار خوب این جزیره می باشد لوکیشن برای عکاسی در تهران.

لوکیشن در عکاسی یا همان محل مناسب برای عکاسی، اولین و مهم ترین موضوعی که باید به آن بپردازیم. عکس گرفتن یکی از لذت بخش ترین کار هایی است که می توان در سفر انجام داد. جزیره کیش یکی از مکان هایی است که در هر قدم خود یک سوژه عکاسی دارد. جزیره کیش یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در ایران است .

بر اساس داده های هواشناسی هوای کیش در  ماه های مهر تا فروردین، دارای گرمای ملایم و مطبوع است. از اردیبهشت تا مهر هوای کیش گرم و شرجی و میانگین دمای روزانه تقریبا نزدیک به هم است. در ماه دی دارای کم ترین تبخیر با نوسان 12 درصد و خنک ترین ماه جزیره و مرداد ماه با بیشترین میزان تبخیر و با تغییر و نوسان حدود 28 درصد دارای بیشترین تبخیر و گرم ترین ماه جزیره است.

بهترین لوکیشن  های کیش برای عکاسی

  • بهترین هتل های کیش برای عکاسی

اقامت در کیش همیشه یکی از مسائل چالش برانگیز می باشد. لوکیشن عکاسی در کیش می توان به هتل های لاکچری و زیبای این شهر اشاره کرد. از میان تمامی هتل های جزیره کیش، می توان به هتل ترنج اشاره کرد. هتل ترنج اولین و تنها ترین هتل بر روی آب می باشد. اکثر افراد مشهور مانند بازیگران و  خواننده ها در هتل ترنج اقامت داشته اند. هتل دیگر کیش، هتل داریوش می باشد به سبک هخامنشی ساخته شده است و یکی از معروف ترین هتل های کیش می باشد. هتل یاقوت کیش یکی از هتل هایی است که به تازگی آماده بهره برداری می باشد. هتل یاقوت به دلیل سبک سنتی که دارد، یکی از بهترین مکان ها برای عکسبرداری می باشد.

  •  عکس گرفتن با حیوانات در جزیره کیش

جزیره کیش مکان های تفریحی مختلفی مانند باغ پرندگان، دلفیناریوم، بوستان آهوان دارد. پیشنهاد می کنیم برای عکاسی به این مکان های خاص بروید. در کشور ایران تنها دلفیناریوم در جزیره زیبای کیش می باشد و شما می توانید در این پارک با دلفین های بازیگوش عکس بگیرید نحوه انتخاب بهترین لوکیشن برای عکاسی

  •  ساحل کیش

کیش جزیره است که دور تا دور آن، توسط دریای خلیج فارس احاطه شده است. به دلیل اینکه در جزیره کیش، ساحل های مرجانی به وفور دیده می شود، می توانیم به عنوان مکانی خاص و رویایی از آن  نام ببریم. ساحخل پارک مرجان، پارک آبی اوشن و سیمرغ ف علاوه بر عکسبرداری در ساحل، می توانید از لاکپشت های دریایی و ماهیان نیز در این قسمت، عکسبرداری کنید.

در جزیره های زیبای کیش، کلوپ های تفریحی  زیادی وجود دارد. در کلوپ ها تفریحات هیجان انگیزی مانند فلای بورد، شاتل، پاراسل و … وجود دارد که می توانید زیبا ترین صحنه های عکاسی را هنگام تجربه چنین تفریحاتی به لنز دوربین خود هدیه دهید.

لوکیشن های تاریخی کیش برای عکاسی

لوکیشن های تاریخی کیش برای عکاسی

لوکیشن های تاریخی کیش برای عکاسی

بهترین لوکیشن عکاسی در کیش می توان به  جزیره هندورابی اشاره کرد. این جزیره در نزدیکی  جزیره کیش قرار گرفته است و امکانات مناسبی دارد. آب زلالی که این جزیره را احاطه کرده است، این مکان را به بهترین لوکیشن های عکاسی تبدیل کرده است.

یکی از بهترین منطقه تاریخی کیش که نماد آن بسیار برجسته است، کشتی یونانی است. کشتی یونانی و  شهر زیرزمینی کاریز  از لوکیشن های خاص کیش است که می توانید در آن جا زیبا ترین عکس های یادگاری را ثبت کنید بهترین آتلیه عروس تهران.

b2n

rizy

Photography location in Kish