لوکیشن عکاسی در غرب

لوکیشن های عکاسی در غرب که شامل شهر هایی مانند کرمانشاه، ایلام، کردستان، همدان، لرستان، آذربایجان غربی و خوزستان می باشد. غرب کشور ایران جزو یکی از بهترین و زیبا ترین لوکیشن های زیبای کشور ایران می باشد. برای مثال شهر زیبای کرمانشاه یکی از قشنگ ترین شهر ها از لحاظ مکان های تاریخی و جاذبه های طبیعی جز استان های برتر محسوب می شود.

اگر برای فرمالیته عروسی به دنبال یک لوکیشن زیبا و خوب هستید، ما به شما شهر های غرب ایران را پیشنهاد می کنیم. باید بگوییم یکی از مهم ترین بخش های  عروسی، گرفتن عکس و انتخاب بهترین لوکیشن ها برای عکاسی است. برای کسانی که می خواهند قبل از عروسی، مراسم فرمالیته برگزار کنند، انتخاب لوکیشن های طبیعی بسیار مهم است.

بیشتر زوج های جوان برای زیباتر شدن عکس های خود مکان های بکر و طبیعی را انتخاب می کنند. عروس و داماد برای اجرا شدن کلیپی در مراسم خود، به کلیپ فرمالیته نیاز دارند. لوکیشن عکاسی در غرب یکی از بی نظیر و بکر ترین لوکیشن ها را برای عکاسی مراسم فرمالیته دارا می باشد.شما می توانید با گروه فیلمبردار و عکسان خود به این لوکیشن ها بروید و بهترین عکس ها را ثبت کنید.

برای عکاسی و مشاوره با شماره 09126794828 تماس بگیرید، و یا به صفحه آتلیه ترمه مراجعه کنید.

 بهترین لوکیشن های عکاسی در کرمانشاه

بهترین لوکیشن های عکاسی در کرمانشاه

بهترین لوکیشن های عکاسی در کرمانشاه

  • سراب صحنه

اولین مکان لوکیشن عکاسی در غرب سراب صحنه می باشد. سراب صحنه یکی از قشنگ ترین جاذبه های شهر کرمانشاه می باشد. در این سراب که  45 دقیقه با مرکز استان فاصله دارد. در کنار این سراب  درختان زیادی سر به فلک کشیده و آبشار ها و نهر های جاری  بوجود آمده است. شما می توانید در کنار این نهر جذاب ترین عکس ها را ثبت کنید. رفتن در فصل پاییز به این سراب  چنان شما را غرق در رنگ های  نارنجی و زرد می کند که بدون شک شما می توانید زیبا ترین عکس ها را ثبت کنید. هزینه ساخت کلیپ عروسی در شمال

  •   محوطه تاریخی بیستون

بیستون یادگار عشق فرهاد و شیرین در کرمانشاه است. بیستون یکی از آثار تاریخی جهانی در این استان به شما می رود. محوطه بیستون ترکیبی از  کوه های بلند، سنگ های بزرگ و زیبا با نهر های جاری برای عکسبرداری است.

  • آبشار شهرستان دالاهو

دالاهو یکی از شهرستان های  استان کرمانشاه است که در دل کوه واقع شده است. بی شک یکی از معروف ترین لوکیشن ها برای عکسبرداری مراسم فرمالیته است.این آبشار  در دل کوه واقع شده است و پر از باغ گردو است. در این شهرستان یک آبشار بسیار زیبا وجود دارد که انتخاب خوبی برای عکاسی است.

  • طاق بستان

یکی از معروف ترین  جاذبه های گردشگری این استان می باشد طاق بستان در مرکز استان واقع شده است که دارای سنگ های بسیار زیبا، سنگ نگاره و سنگ نوشته هایی از دوران ساسانی است که فضایی زیبا و جذابی برای عکاسی فراهم می کند. لوکیشن عکاسی در کرمانشاه 

  • سراب نیلوفر

یکی از لوکیشن های عکاسی در کرمانشاه می توان به سراب نیلوفر اشاره کرد.این سراب زیبا در فاصله 30 دقیقه ای از مکز استان واقع شده است و در آن یک استخر طبیعی وسیعی قرار دارد. سطح آب این مردای پر از غنچه و برگ های گل نیلوفر است که فضای زیبایی برای عکاسی ایجاد می کند.

نکات انتخاب لوکیشن فرمالیته

نکات انتخاب لوکیشن فرمالیته

نکات انتخاب لوکیشن فرمالیته

برای انتخاب لوکیشن فرمالیته چند نکته مهم وجود دارد . در انتخاب لوکیشن بهتر است با آتلیه و عکسان خود مشورت بگیرید. بی شک آن ها بهترین لوکیشن ها را به شما پیشنهاد می دهند.

  • سعی کنید فضای لوکیشن مراسم فرمالیته شما با روز عروسی متفاوت باشد تا در عکس های شما تنوع ایجاد شود.
  • بعضی از مناطق برای عکسبرداری مراسم فرمالیته بسیار زیبا هستند اما ممکن است اجازه عکسبرداری را به شما ندهند.
  • برای یک کلیپ  پنج دقیقه ای فرمالیته حداقل  6 الی 8 ساعت زمان لازم است.
  • b2nrizy
  • Photography location in the west