لوکیشن برای عکاسی در شرق

لوکیشن برای عکاسی در شرق بهترین مکان هایی هستند که عکاسان آزادانه می توانند عکس های زیادی را از عروس و داماد ها با ژست های مختلف بگیرند. عکس هایی که در روز عروسی ثبت می شوند، با گذر زمان و هر بار نگاه کردن به آن ها حس و حال همان روز را زنده می کند. به دلیل همین یکی از دغدغه  های عروس و داماد قبل از مراسم عروسی، انتخاب یک آتلیه حرفه است.

آتلیه ترمه یکی از حرفه ای ترین و با سابقه ترین آتلیه های تهران با تیم عکاسان کار بلد و مجرب است. انتخاب لوکیشن می تواند تاثیر زیادی در جذاب شدن عکس های شما داشته باشد. لوکیشن های مختلفی در دنیا مانند ترکیه، ارمنستان و… وجود دارند که شما می توانید برای عکسبرداری به آن جا بروید و بهترین کلیپ ها را ظبط کنید. اما می توانید در تهران و کشور خودمان با کمترین هزینه ممکن بهترین لوکیشن ها را انتخاب کنید.

برای مثال عکاسی در کویر فوق العاده است. بسیاری از عروس و داماد ها را برای فرمالیته و عکسبرداری به سمت خود جذب می کند. شما می توانید از شن زار ها وکویر های مرکزی ایران به عنوان لوکیشن عکاسی عروسی استفاده کنید. هزینه ساخت کلیپ عروسی در شمال

لوکیشن عکاسی در کویر

لوکیشن عکاسی در کویر

لوکیشن عکاسی در کویر

لوکیشن برای عکاسی در شرق می توان به کویر ها اشاره کرد. شما می توانید در کاروانسرا های  کویر و آسمان پرنور و پر از ستاره آن در شب عکس های فوق العاده ای بگیرید.

  •  کویر کاراکال

کویر کاراکال در شهر زیبای بافق قرار گرفته است. علت نام گذاری این کویر، زیستگاه گربه کاراکال بوده است. یکی از اصلی ترین دلایل شهرت این کویر بخاطر این اسم بوده است.

  • کویر مصر

مصر نام روستایی کویری در استان اصفهان است که در 45 کیلومتری شهر جندق قرار دارد.

  • کویر مرنجاب

کویر مرنجاب آران و بیدگل در شمال استان اصفهان قرار دارد و بسیار معروف است. این کویر از شمال به دریاچه آران و بدگل، از غرب به کویر مسیله و دریاچه نمک حوض سلطان و از شرق  به کویر بند ریگ و پارک ملی کویر و کویر مرنجاب از جنوب به شهرستان آران بیدگل ختم می شود.

  •  تلاقی کویر و دریای چابهار

بندر پچابهار واقع در استان هرمزگان یکی از لوکیشن های جذاب برای فرمالیته  عروس و داماد است. بندر تنگ بندر کوچکی در شهر چابهار است که  به دلیل تلاقی کویر با دریا، لوکیشن بسیار جذابی را بوجود آورده است.

لوکیشن عکاسی در شرق

لوکیشن برای عکاسی در شرق ایران می توان به هرمزگان، سیستان و بلوچستان، چابهار و… اشاره کرد. رشته کوه های مریخی چابهار یکی  از جذاب ترین لوکیشن ها ربای فرمالیته عروس و داماد است. این لوکیشن واقعا یک سیاره دیگر محسوب می شود کوه های این منطقه به قدری جذاب و دیدنی هستند که انسان را به وجد می آورند.

سواحل بریس چابهار نیز یک شهر رویایی برای عکاسی است که به بندر صیادی بریس معروف است. این لوکیشن یکی از لوکیشن هایی است که کوه های صخره ای فوق العاده زیبا در کنار دریا قرار دارد. لوکیشن عکاسی در کرمانشاه 

بهترین لوکیشن برای فرمالیته

بهترین لوکیشن برای فرمالیته

بهترین لوکیشن برای فرمالیته

علاوه بر لوکیشن برای عکاسی در شرق، لوکیشن های جذابی در شمال کشور وجود دارد که  بسیاری از عروس و داماد ها برای عکاسی فرمالیته به آن جا می روند. روستای فیلبند یکی از بهترین لوکیشن ها برای فرمالیته عروس و داماد است. این روستا در نزدیکی  شهر بابل در استان مازندران قرار دارد. ارتفاع این روستا حدود دو هزار و سیصد متر است. اگر برای عکسبرداری و ضبط کلیپ فرمالیته می خواهید چشم اندازی وسیع بر فراز کوه ها داشته باشید، ییلاق فیلبند یکی از جذاب ترین و بهترین لوکیشن برای شما است.

b2n

rizy

Location for photography in the east