لوکیشن برای عکاسی در جنوب

لوکیشن برای عکاسی در جنوب بیشتر برای عکاسی و گرفتن کلیپ برای مراسم فرمالیته اجرایی می شود. فرمالیته یک مراسمی شبیه سازی شده مانند روز عروسی شما است. در این مراسم عروس و داماد لباسی ساده تر از لباس عروسی می پوشند و به به لوکیشن های خاص و مختلف برای عکسبرداری می روند.

فرمالیته این امکان را به شما می دهد که  عروس شدن را قبل از روز عروسی یک بار تجربه کنید. شما در این روز بدون هیچ اقوام و فامیلی  شروع به عکسبرداری با عکاسان خود می کنید. در این روز دقیق تمام کار هایی که در روز عروسی انجام می دهید را اجرایی می کنید ولی ساده تر انجام می دهید.

خیلی از عروس و داماد ها ترجیح می دهند در روز مراسم عروسی در سالن کلیپ پخش کنند. به همین دلیل قبل از مراسم عروسی، فرمالیته می گیرند. در این روز ممکن است لوکیشن ها در جنگل های شمال، کویر، دریای جنوب و… باشد. هرچه در روز فرمالیته آرایش و لباس ساده تری داشته باشید، عکس های شما جذاب تر خواهد شد. داشتن مراسم فرمالیته کاملا اختیاری است. اگر شما اول زندگی نمی خواهید هزینه هایتان بالا برود، می توانید این مراسم را حذف کنید. هزینه ساخت کلیپ عروسی در شمال

بهترین  لوکیشن های عکاسی در جنوب

بهترین لوکیشن های عکاسی در جنوب

بهترین لوکیشن های عکاسی در جنوب

  •  پل قدیمی دزفول، خوزستان

این پل قدیمی با  بیش از 17 قرن قدمت، یکی از قدیمی ترین پل های  به ثبت رسیده در جهان است. این پل مسیر ارتباطی بین جندی شاپور و بین النهرین است. این پل به دستور شاپور ساخته شده است و یکی از لوکیشن های  خوب برای عکاسی در جنوب نام برده می شود.

  • چغازنبیل شوش، خوزستان

لوکیشن برای عکاسی در جنوب می توان به چغازنبیل برای گرفتن عکس های تاریخی اشاره کرد. این بنای تاریخی در دوران یکی از پادشاهان ایلامی به نام اونتاش گال در فاصله 30 کیلومتری از شوش ساخته شده است.

  • آکروپل شوش

یکی از بی نظیر ترینبنا های تاریخی و لوکیشن برای عکاسی، قلعه شوش یا آکروپل است. این قلعه 120 سال قدمت دارد و در دوران قاجار  با آجر های بدست آمده  از کاخ داریوش ساخته شده است این قلعه یکی از بهترین لوکیشن های عکاسی در جنوب محسوب می شود. لوکیشن عکاسی در کرمانشاه 

  • سازه  های آبی شوشتر، خوزستان

بی شک با دیدن سازه های آبی شوشتر از زیبایی بیش از اندازه شگفت زده خواهید شد. این سازه یکی از بزرگ ترین مجموعه های صنعتی مشهور عصر پساانقلاب صنعتی جهان می باشد.

  • باغ خان شوشتر، خوزستان

این باغ یکی از لوکیشن های خوب در برای عکاسی در جنوب است.  این باغ میراثی بجا مانده از معماری دوران قاجار به مساحت 700 متر متر می شناسند که آب مورد نیاز این باغ از طریق آبشار های شوشتر تامین می شود و درختان میوه و درخچه های زینتی فضای این بتغ را زیبا کرده اند.

  • پل سفید اهواز

پل سفید یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی در جنوب می باشد. این پل  میدان شهدا را در نیمه شرقی به خیابان فلسطین در نیمه غربی متصل می کند . این پل به طول 500 متر است که یک لوکیشن خوب در اطراف روز کارون ایجاد کرده است. قیمت فرمالیته شمال

لوکیشن فرمالیته در جنوب

لوکیشن فرمالیته در جنوب

لوکیشن فرمالیته در جنوب

لوکیشن برای عکاسی در جنوب یکی از اعجاز برانگیز ترین و زیبا ترین امواج دریا را برای فرمالیته عروسی شما فراهم می کند.

سواحل چابهار با چشم اندازی زیبا و طبیعی، تالاب ها و سواحل دلچسب و دل انگیز، باغستان های موز و انبه به عنوان یکی از  شهر های جذاب جنوب ایران زمین برای عکاسی و تفریح به حساب می آید. بندر چابهار تلاقی کویر و دریا است  که یکی از عالی ترین لوکیشن ها برای عکاسی فرمالیته عروس و داماد است.

b2n

rizy

Location for photography in the south