لوکیشن برای عکاسی در تهران

لوکیش برای عکاسی در تهران، می توانیم به باغ ها، عمارت، دشت و لوکیشن های مختلف دیگری اشاره کنیم. امروزه بازسازی و تعمیر خانه های قدیمی، یکی از بهترین لوکیشن ها برای عکاسی خواهد بود. لوکیشن های عکاسی می تواند در آتلیه و فضای بسته یا در فضای باز باشد. عکاسی در طبیعت  کمی سخت تر از عکاسی در فضای آتلیه است. برای لوکیشن های طبیعت و کوه در تهران، شما نیازمند به تجهیزات و ایمنی مناسب برای خطرات احتمالی هستید. لوکیشن برای عکاسی در تهران

عکاسی یکی از جذاب ترین تفریحات برای همه افراد می باشد. انتخاب لوکیشن خوب و مناسب می تواند کیفیت عکس را بالا ببرد. لوکیشن های عکاسی از کودکان، عروس و داماد، عکاسی خانوادگی و… متفاوت است. برای مثال برای عکاسی عروس و داماد، باید دو لوکیشن در نظر گرفت، یکی لوکیشن فضای باز مانند باغ و دشت و دیگری لوکیشن فضای بسته مانند آتلیه و عمارت است.  بسته به نوع عکسی که می خواهید بندازید، لوکیشن ها تغییر می کنند. برای مثال عکاسی از کودکان باید با لوکیشن های خاص و کودکانه انداخته شود آتلیه فیلمبرداری.

انواع لوکیشن های عکاسی

  • لوکیشن های تفریحی
  • لوکیشن های تاریخی
  • لوکیشن های علمی
  • لوکیشن های طبیعی

لوکیشن تفریحی برای عکاسی در تهرانلوکیشن تفریحی برای عکاسی در تهران

تهران یکی از شهر هایی است که از لوکیشن های تفریحی فراوانی دارد. پل طبیعت یکی از لوکیشن های تفریحی تهران است که در چند سال اخیر با  استقبال فراوانی رو به رو شده است. پل طبیعت به دلیل طراحی خاص و منحصر به فرد، زیبایی چشمگیری را به عکس های شما می دهد.

دومین لوکیشن تفریحی تهران برای عکاسی، بلند ترین خیابان خاورمیانه، خیابان ولیعصر است. وجود پلکان های رنگی و درختان قدیمی بلند، می تواند به عکس های شما جلوه خاصی بدهد. این عکس ها، به عکس های خیابانی معروف هستند. پارک آب و آتش، یکی از فضا های تفریحی و  زیبا است که عکاسان زیادی این پارک را برای عکاسی انتخاب می کنند.

لوکیشن برای عکاسی در تهران

لوکیشن علمی برای عکاسی در تهران

پارک ژوراسیک یکی از مکان های تفریحی و آموزشی در تهران می باشدو این مکان به عنوان یکی از لوکیشن های خاص برای عکاسی تبدیل شده است. باغ گیاه شناسی ایران یکی از  بهترین مکان های عکاسی در تهران می باشد. این مکان به عنوان یک مکان علمی برای شناسایی گیاهان مختلف در شهر تهران قرار دارد. این باغ لقب بزرگ ترین باغ گیاه شناسی منطقه را به خود گرفته است.

باغ کتاب یک مجموعه سر پوشیده تفریحی و علمی در بزرگراه شهید حقانی تهران واقع شده است.  وجود مجسمه های کارتونی مختلف در این مکان، می تواند لوکیشن خوبی برای عکاسی از کودکان و نوجوانان باشد بهترین آتلیه عروس تهران.

لوکیشن طبیعی برای عکاسی در تهرانblank

لوکیشن برای عکاسی در تهران، می توان به پارک جمشیدیه اشاره کرد. پارک جمشیدیه یکی از فضا های دل انگیز و  منحصر به فرد طبیعی می باشد، که برای عکاسی بسیار مناسب می باشد. دومین لوکیشن طبیعی در تهران، بام تهران می باشد. اگر می خواهید عکس های خود را در ارتفاع ثبت کنید، پیشنهاد ما به شما بام تهران است. بام تهران یکی از مرتفع ترین مناطق تهران می باشد که شما تمام شهر تهران را به راحتی زیر پای خود حس می کنید.

پارک قیطریه نیز یکی از مکان های خاص برای عکاسی است. این پارک به دلیل وجود درختان زیاد، می تواند در تمام فصول برای عکاسی مناسب باشد.

بهترین لوکیشن ها برای عکاسی در حومه تهران

وجود زیاد لوکیشن برای عکاسی در تهران باعث شده است، شما بهترین عکس ها ثبت کنید. روستا ها و مکان های بکری در اطراف تهران وجود دارد که دیگر لازم به نگرانی برای پیدا کردن لوکیشن نباشید. مزرعه کلزا یکی از زیبا ترین جاها برای عکاسی در اطراف تهران است. مزرعه کازا در اسلامشهر غرب قرار دارد. این مزرعه یکی از لوکیشن های بی نظیر برای عکاسی است.

مزرعه لزور در روستای  کندر، در نزدیکی کرج  و چالوس قرار دارد. در فصل بهار، این مزرعه پر از  گل های زیبای لاله است. هر ساله در فصل بهار گردشگران زیادی  برای عکاسی و دیدن به این مزرعه می آیند.

روستای برگ جهان واقع در لواسان، یکی از لوکیشن های عکاسی در اطراف تهران است. وجود این روستا ها و مناطق طبیعی، باعث ثبت بهترین عکس ها می شود.

b2n

yun

rizy

Location for photography in Tehran