لوکیشن برای عکاسی در ارتفاع

لوکیشن برای عکاسی در ارتفاع یکی از لوکیشن های بسیار زیبا و جذاب برای عکاسی های مراسم فرمالیته  است. شما می توانید از دو روش برای  عکاسی از کوهستان استفاده کنید. عکاسی با فاصله کانونی طولانی  یا عکاسی با لنز واید برای لوکیشن های عکاسی مناسب است. عکاسی از کوهستان با لنز واید که حاوی پیش زمینه است به تمرکز نیاز دارد و پس از آن از لنز های تله فوتو برای زوم کردن روی قله ها خواهیم رفت.

شما برای عکسبرداری از  کوهستان، نیازمند به تجهیزات کوهنوردی هستید. امروزه در اکثر کوه ها و قله ها مسیر هایی وجود دارد که می توانید از آن برای صعود قله استفاده کرد ولی این مسیر ها برای عکسبرداری مناسب نیست. شما برای صعود به کوچک ترین سر بالایی ها نیز به تمرین و اراده ی خیلی  زیادی نیاز دارد. افراد برای عکسبرداری از کوهستان نیازی به صعود به قله ها ندارند.

برای اینکه عکس های شما در کوهستان بهتر و جذاب تر شود، باید از  نقطه دید با پرسپکتیو استفاده کنید. از زوایای پایین دامنه های کوه بسیار بزرگتر  به نظر می رسد. کوهستان ها از دور دست ترین لوکیشن های روی زمین هستند.برای عکسبرداری از کوهستان یا مراسم فرمالیته باید قبل از  عکسبرداری به لوکیشن رفته و آن را بررسی کنید. هزینه ساخت کلیپ عروسی در شمال

 انواع لوکیشن های عکاسی در ارتفاع

  • روستای خور

لوکیشن برای عکاسی در ارتفاع می توان به روستای خور اشاره کرد. روستای خور با داشتن ارتفاع 2800 متری در دامنه غربی قله گندم چال قرار دارد که دارای 3600 متر ارتفاع از سطح دریا در شمال غرب تهران و یکی از مناطق مرتفع البرز مرکزی است. این لوکیشن دارای طبیعتی منحصر فرد از نظر منطقه ای است که در تابستان دارای هوای خنک و عاری از رطوبت است. با انتخاب ای لوکیشن برای عکاسی، فضایی همچون قله ها و دره های سرسبز و پیچ در پیچ با باغ های زیبا برای عکاسی خواهید داشت.

آبشار زیبای روستای خور که ارتفاعی حدود 50 متر دارد و در استان البرز در فاصله 17 کیلومتری جاده کرج _چالوس واقع شده است.

  • روستای چلاو

لوکیشن برای عکاسی در ارتفاع  می توان به روستای چلاو که در 30 کیلومتری جنوب  شرقی آمل و در شرق جاده هراز  که در منطقه ای جنگلی و با طبیعتی بکر است. بیشتر فصول سال در این منطقه بارندگی است. این روستا یکی از لوکیشن های زیبا برای عکاسی  مراسم فرمالیته است.

  • جنگل مازیچال

این جنگل یک لوکیشن مناسب برای عکاسی فرمالیته، برای آن دسته از عروس و داماد هایی است که طبیعت گردن و  جاهای بکر را دوست دارن. طبیعت این جنگل با درختان قدیمی و دشت فوق العاده زیبایی که دارد جزو زیباترین لوکیشن های عکاسی محسوب می شود.

  • دالیخانی

جنگل دالیخانی یکی از جنگل های بکر و زیبا در شهر رامسر است. این جنگل حدود سی کیلومتر با جنوب شرقی رامسر فاصله دارد. این جنگل به دالان بهشت معروف است. طبیعت زیبا و بکر  این جنگل، گردشگران زیادی را از سراسر کشور، جذب خود می کند. این لوکیشن یکی از انتخاب های عالی برای مراسم فرمالیته است.

بهترین لوکیشن ها برای عکسبرداری در ارتفاع

بهترین لوکیشن ها برای عکسبرداری در ارتفاع

بهترین لوکیشن ها برای عکسبرداری در ارتفاع

  • فیلبند

لوکیشن برای عکاسی در ارتفاع می توان به روستای شگفت انگیز و رویایی فیلبند اشاره کرد. این روستا در نزدیکی شهر بابل استان مازندران قرار دارد. ارتفاع این روستا از سطح دریا حدود دو هزار و سیصد متر است. این روستا به بام شرقی مازندران معروف است. لوکیشن عکاسی در کرمانشاه 

  • جنگل ابر شاهرود

این جنگل ابر ، یکی از زیبا ترین  جنگل های ایران می باشد که در  چهل و پنج کیلومتری شاهرود قرار دارد. منظره چشم نواز  درختان  بلند قامت و چشمه های سار های جوشان آن شما را به وجد می آورد.

b2n

 

rizy

Location for altitude photography