قیمت پکیج عروسی

در این مقاله می خواهیم تا شما را از قیمت پکیج عروسی آتلیه ترمه مطلع کنیم. آتلیه ترمه یک آتلیه خوب در شزق تهران است که بهترین آتلیه عروس تهران می باشد. که به ساکنان این ناحیه خدمات رسانی می کند.

این آتلیه یکی از اعضای اتحادیه عکاسان است که سابقه زیادی در ارائه خدمات عروسی، مانند عکس و کلیپ عروسی و… دارد. در ادامه شما را با ویژگی ها و مزایای این آتلیه آشنا خوهیم کرد. فیلمبرداری عروس

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت با شماره 09126794828 تماس بگیرید، و یا به صفحه آتلیه ترمه مراجعه کنید.

خدمات آتلیه ترمه

آتلیه فیلمبرداری ترمه، خدمات زیادی را به شما ارائه می دهد. این خدمات شامل عکاسی در اعیاد و مناسب های خاص، عکاسی نوزاد، فیلم برداری از تولد کودکان، عکاسی و کلیپ عروسی و… است.

علاوه بر ان چند سالی است که ساخت کلیپ فرمالیته را در اهداف خود قرار داده است. شما می توانید با مطالعه جدول زیر با انواع خدمات در زمینه عروسی آشنا شوید.

ساخت کلیپ فرمالیته فیلم برداری از مجالس
عکاسی محضر عکاسی در عمارت و باغ و…
 • ساخت کلیپ فرمالیتهساخت کلیپ فرمالیته

یکی از جدید ترین خدمات آتلیه ترمه، ساخت کلیپ فرمالیته است . کلیپ فرمالیته به کلیپ هایی گفته می شود که قبل از زمان عروسی ساخته می شوند. در حقیقت هدف از ساخت این کلیپ ها این است که عروس و داماد در روز عروسی خود خسته نشوند. همچنین انرژی آن ها تحلیل نرود.

کلیپ فرمالیته عروسی یکی از بهترین کلیپ هایی است که با موضوع عروسی ساخته می شود. به این معنا که کلیپ هایی هستند که در رابطه با عروسی ساخته می شوند. با این حال جذابیت کلیپ فرمالیته را ندارند. این یکی از مهم ترین خدمات آتلیه ترمه است.

در بعضی از آتلیه ها ساخت کلیپ فرمالیته در لیست اهداف آتلیه ها نیست. همچنین در پکیج های عروسی قرار ندارد. ما این خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهیم. همچنین شما می توانید با تماس با آتلیه، از قیمت پکیج عروسی مطلع شوید. این گونه می توانید آگاهانه تر تصمیم بگیرید.

قیمت آتلیه عروس

 • فیلمبرداری از مجالس

یکی دیگر از خدمات آتلیه ترمه، فیلمبرداری مجالس است. این یکی از مهم ترین موارد در پکیج عروسی است. ما قیمت پکیج عروسی را به صورت حضوری به اطلاع شما می رسانیم.

این گونه می توانید تا هر کدام از مواردی که در پکیج قرار داده شده است را به دقت مطالعه و بررسی کنید. هم چنین می توانید قیمت پکیج عروسی ما را با سایر آتلیه ها مقایسه کنید.

فیلم برداری از مجالس، به این صورت است که شما یک فیلم بردار را انتخاب می کند. همچنین می توانید از تجهیزات مخصوص، برای زیبا ترین شدن فیلم عروسی خود استفاده کنید. این تجهیزات کرین فیلم برداری، نورافکن و… می باشند. همه این موارد نقش مهمی در زیبایی فیلم شما دارند.

خدمات آتلیه ترمه شامل انواع فیلمبرداری مجلس در باغ، سالن، تالار عروسی، فیلم برداری در محضر و… می شود. این موارد از جمله مواردی هستندکه آتلیه ترمه به صورت تخصصی به شما ارائه می دهد. ست فرمالیته پاییزی

 • عکاسی محضرعکاسی محضر

عکاسی محضر یکی دیگر از خدماتی است که آتلیه ترمه به مشتریان خود ارائه می دهد. ما در پکیج عروسی خود که عکاسی هم شامل می شود، مواردی را قرار داده ایم. شما می توانید  آن ها را انتخاب کنید. علاوه بر آن می توانید عکاسی محضر را هم در لیست اهداف خود برای عکاسی قرار بدهید.

اگر چه ممکن است که این موارد در پکیج عروسی قرار نداشته باشند اما شما می توانید از این خدمات استفاده کنید. یکی از ویژگی های آتلیه ترمه این است که خدمات خارج از منو را قبول می کند. همچنین شما می توانید سفارشات خود را ذکر کنید.

شما می توانید برای آگاهی از قیمت پکیج عروسی ما، با آتلیه تماس بگیرید. همچنین می توانید به آتلیه بیایید و از نزدیک نمنونه کارهایی که در پکیج قرارداده شده است را بررسی کنید. این گونه می توانید راحت تر درباره قیمت پکیج عروسی قضاوت کنید.

 • عکاسی در عمارت و باغ

آتلیه ترمه خدمات خود را محدود به یک جا نمی کند.. این آتلیه با عمارت های باشکوه و باغ های زیبایی قرارداد بسته است. عکاسی و فیلم برداری در هر کدام از آن ها جذابیت خود را دارد.

به این نکته توجه کنید که عکاسی در این مکان ها برای شما ارزان تر حساب می شود. چون معرف شما آتلیه ترمه بوده است. علاوه بر عکاسی در این مناطق، آتلیه ترمه خدمات زیادی را در پکیج ویژه عروسی قرار می دهد. شما می توانید نمونه کارها را از نزدیک ببینید.

قیمت پکیج عروسی چقدر است؟قیمت پکیج عروسی چقدر است؟

لازم است این نکته را اضافه کنیم که قیمت پکیج عروسی ها یکنواخت نیست. ما پکیج هایی داریم که ارزان تر هستند. همچنین پکیج هایی هستند که گران تر ار بقیه هستند. به طور کل قیمت پکیج عروسی یکسان نیست. شما می توانید پکیج ها را متناسب با بودجه خود خریداری کنید.

 

 

 

 

 

 

آتلیه ترمه چه ویژگی هایی دارد؟

آتلیه ترمه ویژگی هایی دارد که توانسته رضایت تمام مشتریان خود را به دست بیاورد. مشتریان این مجموعه اصولا از روند کار و برنامه ریزی کارکنان رضایت زیادی دارند. ما در مطلب پایین مواردی را ذکر می کنیم که باعث شده تا آتلیه ترمه متمایز از سایر آتلیه ها شود.

 • پشتیبانی همه ساعته
 • ارئه خدمات و تخفیفات ویژه
 • برنامه ریزی و مدیریت زمان
 • تحویل فایل عکس و فیلم
 • پذیرش سفارشات خارج از منو
 • تحویل فوری
 • قابلیت تغییر
 • نرخ اتحادیه فیلمبرداری عروس
 • پشتیبانی همه ساعته

ما همه ساعته شما را پشتیبانی خواهیم کرد و توضیحات لازم را از طریق تماس تلفنی به شما منتقل خواهیم کرد. شما بعد از انتخاب پکیج عروسی، می توانید بقیه کار را به ما بسپارید.

ما مطابق با پکیج خدمات را ارئه خواهیم داد و شما را پشتیبانی خواهیم کرد. به عبارتی تمام توضیحات لازم درباره پکیج عروسی به شما داده می شود.

 • ارائه خدمات و تخفیفات ویژهارائه خدمات و تخفیفات ویژه

یکی از مهم ترین مزایای آتلیه ترمه، ارائه خدمات ویژه است. ما در آتلیه خود تعدادی پکیج عروسی داریم. قیمت پکیج عروسی متفاوت است. بعضی از پکیج ها  هستند که اقتصادی می باشند.

شما می توانید از آن ها استفاده کنید. پکیج های اقتصادی، قیمت پکیجی که به صورت ویژه ارائه می شود را ندارد. از آن بسیار ارزان تر است. تنها اقتصادی بودن آن ها مد نظر است. در این شرایط شما می توانید از آن ها استفاده کنید. قیمت پکیج عروسی اقتصادی ما مناسب تمام اقشار جامعه است. این طرح شامل طرح خدمات ویژه و تخفیف هم می شود.

 • برنامه ریزی و مدیریت زمان

ما متناسب با پکیجی که شما انتخاب می کنید، برنامه ریزی خواهیم کرد. بعضی از پکیج ها هستند که به صورت ویژه ارائه می شوند.  شما می توانید از تمام خدمات ذکر شده در پکیج استفاده کنید. ما دقیقا متناسب با آن برنامه ریزی خواهیم کرد.

برای مثال بعضی از پکیج ها هستند که چند کلیپ عروسی، عکس های اسپرت و…. را شامل می شوند. ما درست  متناسب با این پکیج ها برای شما برنامه ریزی می کنیم. بعضی از پکیج ها تصویربرداری 2 دوربینه را داخل خود دارند.

به طبع لازم است تا زمان بیشتری برای این پکیج ها اختصاص داده شود. همچنین قیمت گذاری این پکیج ها هم مناسیب است. قیمت پکیج عروسی، بر اساس خدماتی که در آن ذکر شده تعیین خواهد شد. شما می توانید قیمت پکیج عروسی انتخابی خود را از کارشناسان ما جویا شوید. استودیو فیلمبرداری عروس

 • تحویل فایل عکس و فیلمتحویل فایل عکس و فیلم

پکیج انتخابی شما هر چه که باشد، ما می توانیم فایل عکس ها و فیلم ها را به شما تحویل دهیم. اگر در پکیج شما آلبوم ده برگ ذکر شده است، هیچ مشکلی وجود ندارد. ما قبل از نمونه چاپی عکس ها، فایل آن ها را به شما تحویل می دهیم.

همچنین این امکان وجود دارد که پشت صحنه کلیپ ها و  فیلم هایی که مونتاژ نشده اند را به شما تحویل دهیم. این یکی از منحصر به فرد ترین ویژگی های آتلیه ترمه است. شما می توانید علاوه بر دریافت نمونه فیزیکی، فایل عکس و فیلم را تحویل بگیرید.

شما می توانید برای آگاهی از قیمت پکیج عروسی، با آتلیه تماس بگرید.  کارکنان هر کدام از موارد را خدمت شما ذکر می کنند. قیمت هر کدام را به تفکیک به شما می گویند. نمونه کارهای هر یک را به شما نشان خواهند داد. شما می توانید قیمت پکیج عروسی را با این معیار مقایسه کنید.

 • پذیرش سفارشات خارج از منو

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی هیا آتلیه ترمه، پذیرش سفارش خارج از منو است. به عبارت دیگر شما می توانید در پکیج تغییراتی را ایجاد کنید.

با اعمال این تغییرات، قیمت پکیج عروسی هم تغییر خواهد کرد. مثلا می توانید به جای دریافت آلبوم 40 سانتی متر آلبوم 50 سانتی متری دریافت کنید.

همچنین می توانید جنس آلبوم خود را تغییر دهید. آتلیه ترمه جنس آلبوم را چرم انتخاب می کند. شما در تمام این موارد آزاد هستید و حق انتخاب دارید.

همچنین شما می توانید به جای تصویر برداری با تجهیزات کرین، تصویر برداری ساده را انتخاب کنید. شما می توانید پکیج هایی را انتخاب کنید که از تجهیزات خاصی استفاده نمی شود.

قیمت پکیج عروسی بدون تجهیزات خاص، مناسب تر از سایر پکیج ها است. همچنین پرسنل درباره بودجه ای که می خواهید اختصاص دهید، از شما سوال می کنند. در نهایت پکیج مناسب با بودجه شما را به شما پیشنهاد می دهند. پس نگران قیمت پکیج عروسی نباشید.

 • قابلیت تغییر

شما می توانید مواردی را که در پکیج شما ذکر شده است را تغییر دهید. مثلا می توانید میکس و مونتاژ فیلم را به لیست خود اضافه کنید. همچنین می توانید به جای آن  از پکیجی استفاده  کنید که 5 کلیپ را به شما تحویل دهد.

همچنین می توانید نوع دوربین فیلم برداری را FULL HD انتخاب کنید. همچنین می توانید یک روز عکاسی اختصاصی در استودیو را هم بتجربه کنید. بی شک تجربه لذت بخشی خواهد بود. این نکته را اضافه کنیم که این تغییرات در جزئیات اعمال می شود. شما نمی توانید موارد کلی را تغییر دهید.

ابن نکته را مد نظر داشته باشید که قیمت پکیج عروسی هم تغییر خواهد کرد. اگر شما از همان آغاز پکیج ویژه و حرفه ای ما را انتخاب کنید، می توانید بدون کوچک ترین تغییری، به تمام اهداف خود دست پیدا کنید. شما می توانید از مشاهده نتیجه، بیشترین لذت را ببرید. فیلمبرداری عروسی ارزان قیمت

ارزان ترین قیمت پکیج عروسی در تهرانارزان ترین قیمت پکیج عروسی در تهران

لازم است بگوییم که آتلیه ترمه، پکیج های خود را با قیمتی ارزان به شما ارائه می دهد. قیمت پکیج عروسی در آتلیه ترمه با هیچ جا قابل مقایسه نیست.

علاوه بر آن که سطح کیفی آن هم قابل توجه است. سطح کیفیت کارها بسیار بالا است. همچنین قیمت این پکیج ها بسیار مناسب است. به طوری که می توان گفت آتلیه ترمه ارزان ترین قیمت پکیج عروسی در تهران را دارد.

 

 

 

 

هزینه پکیج عروسی

قیمت پکیج ها با توجه به نوسانی که در این حوزه قرار دارد، تعیین می شود.  قیمت ها با توجه به سود عادلانه و منطقی پیش نویس می شوند.

قیمت پکیج عروسی ما همانند سایر کالاها در حال تغییر نیست. ما سالانه تنها تغییرات جزئی را در قیمت پکیج عروسی خود اعمال می کنیم. این یکی از عوامل موفقیت و ماندگاری آتلیه ترمه است.

آتلیه ترمه یک صنف بازاری نیست. این آتلیه صرفا یک مکان هنری است. نگاهی که ما به خود داریم، یک نگاه کاملا هنرمندانه است نه بازاری.

به همین دلیل مطمئن باشید که قیمت گذاری ما کاملا عادلانه و منطقی است. این را زمانی که از نزدیک کارها را مشاهده کنید متوجه خواهید شد.

خلاصه مطالب

ما در این مقاله سعی کردیم تا پکیج تشریفات عروسی را برای شما توضیح دهیم. علاوه بر آن، روند قیمت گذاری پکیج ها را برای شما شفاف سازی کردیم.  شفاف سازی یکی از عوامل موفقیت آتلیه ترمه بوده است. هر کاری که توسط این آتلیه انجام شده کاملا در چارچوب قانون بوده است. به عبارتی قانون ناظر آن بوده است.

این آتلیه مجوز لازم از وزارت معدن و تجارت را دارد. همچنین یکی از اعضای اتحادیه عکاسان است. شما می توانید از نزدیک به آتلیه ترمه مراجعه کنید و اصالت مدارک و مجوز های لازم را بررسی کنید.

شما می توانید به آتلیه خود اعتماد کامل داشته باشید. همچنین بدانید که از عکس های شما به هیچ وجه استفاده شخصی و نا به جا نخواهد شد. ما به نوعی امانت دار شما هستیم. از این که توانستیم امانت دار خوبی باشیم، به خود می بالیم.

b2n

yun

rizy

Wedding package price