ضبط تیزر تبلیغاتی

ضبط تیزر تبلیغاتی، یکی از خدمات آتلیه ترمه، ضبط تیرز تبلیغاتی است. بهترین آتلیه عروس تهران ساخت تیزر های تجاری توسط استودیو ترمه انجام می شود. این تیزر ها در سطح بسیار بالا با قابلیت تجاری انجام خواهند شد تا برند مخصوص را در تبلیغ معرفی کنند. اگر می خواهید تا از سطح کیفیت تیزر تبلیغاتی آگاه شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما ادامه مطلب را مطالعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت با شماره 09126794828 تماس بگیرید، و یا به صفحه آتلیه ترمه مراجعه کنید.

بهترین آتلیه ضبط تیزر تبلیغاتی در تهران

استودیو ترمه، بهترین آتلیه ضبط تیزر تبلیغاتی در تهران می باشد. این آتلیه می تواند با استفاده از روش ها و تکنیک های به خصوص، برند مطرح را معرفی کند. بسیاری از صاحبان مشاغل و برند ها، با ساخت این تیزر ها کسب درآمد می کنند.

اگر شما تیزرهای تبلیغاتی را در تلویزیون مشاهده کرده باشید، حتما متوجه ایرادات و اشکلات آن شده اید. تیزر های تبلیغاتی که توسط استودیو ترمه ساخته می شوند، بسیار حرفه ای هستند. این استودیو بهترین تیزر را برای معرفی برند می سازد.

در سال های گذشته بسیاری از برند های لوازم آرایشی و ادکن و …. توانسته اند تا تنها با ساخت تیزر، به سود بالایی دست پیدا کنند. آتلیه ترمه با گردآوری عکاسان و تصویر برداران برجسته، توانسته تا موفقیت های زیادی به دست آورد.

برای ضبط تیزر تبلیغاتی از بهترین عکاسان و کارشناسان استفاده خواهد شد. کارشناسان روی محتوای تیزر نظارت می کنند. تصویر برداران و عکاسان هم به رعایت متد ها و شیوه های عکاسی تاکید بسیار زیادی دارند. در ادامه توضیحات بیشتری را خدمت شما ارائه خواهیم کرد. آتلیه عکاسی عروس  و داماد

 

چرا آتلیه ترمهچرا آتلیه ترمه؟

در این مطلب می خواهیم به این سوال پاسخ بدهیم که چرا باید آتلیه ترمه را انتخاب کنید؟ پرسنلی که در این بخش مشغول به فعالیت هستند، افرادی هستند که به رسانه و تبلیغات تخصص دارند. می توان گفت که این افراد اصول تبلیغات و بازرگانی را می دانند. به همین دلیل توانسته اند بسیار موفق شوند.

ما مدتی است که مشغول ضبط تیزر تبلیغاتی هستیم. آتلیه فیلمبرداری در این مدت با انواع برند ها کارکرده ایم. در این مدت فعالیت، انواع تیزر تبلیغاتی را ساخته ایم. به همین دلیل می توانیم خودمان را بهترین آتلیه برای ضبط تیزر تبلیغاتی بدانیم.

به عبارتی تمام چیز هایی که لازم بود را در این مدت به دست آورده ایم. ما توانستیم که تجربیات زیادی به دست بیاوریم و از این تجارب برای رسیدن به موفقیت خود استفاده کنیم. ما چند دلیل قانع کننده برای بهترین بودن در این عرصه را داریم و در جدول زیر به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد. قیمت کلیپ فرمالیته عروسی

داشتن تمام تجهیزات ضبط تیزر کیفیت همراه با قیمت مناسب
حذف پارازیت و صداهای اضافی ایده های مناسب
 • داشتن تمام تجهیزات ضبط تیزر

یکی از مهم ترین ویژگی های استودیو ترمه، داشتن تمام تجهیزات ضبط تیزر است. ما تمام این ابزار ها در اختیار داریم. در صورتی که شما می دانید بسیاری از شرکت ها، از شرکت های واسطه استفاده می کنند.

به عبارتی این تجهیزات را کرایه می کنند. انی مواردی که گفتیم حتی شامل سازمان ها و آژانس های بزرگ تبلیغاتی نیز می شود. شاید جالب باشد تا بدانید که گران بودن تجهیزات تیزر های این شرکت ها، ممکن است بیشتر به ضرر مشتری باشد تا به سود او!

لازم است بدانید که استفاده از شرکت های واسطه ای، هزینه را به شدت افزایش می دهد. در صورتی که ما با در اختیار داشتن تمام تجهیزات، این هزینه را بر دوش مشتری نمی گذاریم. بیشتر علاقه داریم تا مشتری  هم از کیفیت کار و هم از هزنیه پرداختی رضایت داشته باشد.

ما با در اختیار داشتم تجهیزات برای ضبط تیزر تبلیغاتی، از کیفیت این تجهیزات مطمئن هستیم. به عبارتی می دانیم که این تجهیزات سالم هستند و کارایی لازم را دارند. اگر قرار بود تا از شرکت های واسطه ای استفاده کنیم، نمی توانستیم از کیفیت تجهیزات مطمئن باشیم. قیمت پکیج عروسی

 • کیفیت همراه با قیمت مناسبکیفیت همراه با قیمت مناسب

یکی از مهم ترین ویژگی های آتلیه ترمه، کفیت بالا همراه با قیمت مناسب است. قیمت ضبط تیزر های تبلیغاتی نه ارزان و نه گران است. قیمت ساخت این تیزر ها مناسب است.

ما به شما پیشنهاد می دهیم که اگر با قیمتی ارزان برخورد کردید، حتما به کیفیت کار شک کنید. مطمئن باشید که کارهایی که در قیمت ارزان هستند، از کیفیت بالایی برخوردار نیستند.

ما پشت صحنه کارهایمان در اختیار شما خواهیم گذاشت. فیلمبرداری عروسی تهران این کار را برای اثبات اصالت کار خود انجام می دهیم. متاسفانه حق کپی رایت رعایت نمی شود. امروز شاهد هستیم که بسیاری از کارها را به جای کارهای خود نشان می دهند.

ما با در اختیار گذاشتن پشت صحنه، تشخیص اصالت کار خود را به شما واگذار خواهیم کرد. ضمن این که می توانید در جریان و روند ضبط تیزر تبلیغاتی قرار بگیرید. با این شرایط می توانید انتخاب مناسب تری داشته باشید.

 • حذف پارازیت و صداهای اضافی

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های آتلیه ترمه، حذف پارازیت و صداهای اضافی می باشد. اگر شما به آژانس های تبلیغاتی مراجعه کرده باشید، حتما باگ هایی که سیستم صوتی دارد را شنیده اید.

پارازیت هایی هستند که اگر چه خیلی مشخص نیستند اما نقص به شمار می روند. صداهایی هستند که ممکن است توجه بیننده را از توجه به برند پرت کنند. آتلیه ترمه از تکنیک هایی استفاده می کند تا این نقص ها به طور کامل برطرف شوند.

شما می توانید برای معرفی موضوعی که می خوهید تبلیغ کنید، از گوینده استفاده کنید. ست فرمالیته پاییزی استفاده از گوینده کار شما را حرفه ای تر جلوه خواهد داد. این کار باعث می شود تا ضبط تیزر تبلیغاتی شما حرفه ای تر انجام شود.

لازم است که این نکته را ذکر کنیم که ضبط تیرز تبلیغاتی در یک محیط آرام صورت می گیرد. اگر علاقه مند بودید تا تیزر در بیرون از استودیو ساخته شود، جای نگرانی نیست. ما تیزر را در هر جایی که شما بخواهید می سازیم.

به این نکته دقت کنید که ساخت تیزر تبلیغاتی تنها در محیط صورت نمی گیرد. ما می توانیم با استفاده از تکنیک های فیلم برداری شبیه سازی کنیم. همچنین می توانیم صرفا تیزر های گرافیکی تهیه کنیم. قیمت اجاره استودیو فیلمبرداری

 • ایده های مناسبایده های مناسب

یکی از مهم ترین ویژگی های آتلیه ترمه، ایده هایی است که برای ساخت تیزر در نظر گرفته می شود. تمام این ایده ها بسیار نایاب و منحصر به فرد می باشند. فرد بیننده را معطوف می کند تا تیزر را تا انتها تماشا کند.

لازم است تا این نکته را اضافه کنیم که افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، متخصص و توانمند هستند. این افراد با رسانه آشنایی زیادی  دارند. به همین دلیل سلایق را می شناسند و ایده های بهتری دارند.

اگر آتلیه ترمه برای ضبط تیزر تبلیغاتی از ایده های مناسب استفاده نمی کرد، امروز نمی توانستیم به چنین موفقیت هایی دست پیدا کنیم. بی تردید بخشی از موفقیت خود را به دلیل مهارت و ایده های ناب پرس ل خود می دانیم.

حرفه ای ترین آتلیه ضبط تیزر تبلیغاتی

تیزر به فیلمی کوتاه گفته می شود که بخشی از آنونس یک فیلم را به مخاطب نشان می دهد. استفاده از این تکنیک صرفا برای القای حس کنجکاوی به مخاطب است. فرد بیننده هم درباره موضوع فیلم کنجکاو می شود. ما می توانیم که تیزر تبلیغاتی خود را با این ویژگی بسازیم.

به عبارتی استودیو ترمه تیزر را به گونه ای می سازد تا بیننده را کنجکاو کند. همچنین تیزر باعث می شود تا اطلاعات دقیق موضوع تیزر را به دست بیاورد. یعنی بداند که چه شرکتی با چه هدفی دستور ساخت تیزر را داده است.

اساسا توجه به این عوامل از مهم ترین عواملی موفقیت آتلیه ترمه به شمار می روند. در غیر این صورت نمی توانستم عنوان حرفه ای ترین آتلیه ضبط تیزر تبلیغاتی را به خود نسبت دهیم. اساسا یکی از عواملی که همیشه برای مشتری رضایت بخش بوده، همین عامل است. نحوه انتخاب بهترین لوکیشن برای عکاسی

نکاتی درباره تیزر تبلیغاتینکاتی درباره تیزر تبلیغاتی

از زمان گذشته بازاریابی همیشه یکی از موارد موقفیت تمام کسب و کار ها به شمار می رفته است. یکی از کاربری ترین شیوه های بازاریابی، ضبط یزر تبلیغاتی است. البته صرفا منظور ما ساخت تیزر تبلیغاتی در رسانه های عمومی نیست. این امکان وجود دارد تا در ابعاد کوچک تر اما کاربردی فعالیت کنیم.

لازم است این نکته را اضافه کنیم با ورود کشور ما به عرصه دیجیتال و فناوری نوین،  تغییراتی در این صنعت به وجود آمد. ضبط تیزر تبلیغاتی با تغیییرات زیادی رو به رو شد. این صنعت همانند دیگر صنایع به عرصه دیجیتال وارد شد.

امروزه ساخت و ضبط تیزر هایی با فناوری و تکنولوژی روز بسیار رواج دارد. به عبارتی اگر قرار باشد تا ضبط تیزر تبلیغاتی به روش سنتی انجام شود، هیچ پیش رفتی حاصل نمی شد. در صورتی که پیش رفت در این زمنیه نیازمند مدرن شدن در ساخت تیزر و ضبط آن است.

آتلیه ترمه، ضبط تیزر تبلیغاتی را با استفاده از فناوری نوآغاز کرده است. همچنین این استودیو از نرم افزار هایی جهت مدرن سازی این تیزر ها استفاده می کند. همچنین از بهترین دوربین ها برای بالا بردن کیفیت استفاده خواهد شد.

هزینه ضبط تیزر تبلیغاتی

هزینه ضبط تیزر تبلیغاتی به موارد متعددی بستگی دارد. ما نمی توانیم نرخ ثابتی برای ساخت تیزر تبلیغاتی به شما ارائه دهیم. تیزر های تبلیغاتی نرخ ثابتی ندارند. هزینه ای که آتلیه بابت ضبط تیزر دریافت می کند، بسیار مناسب تر از بقیه آژانس ها است.

چه مواردی قیمت کلی ضبط تیزر تبلیغاتی تعیین می کنند؟

 1. ساعت و مدت زمان ضبط
 2. اعمال تغییرات
 3. به کار بردن تکنیک ها
 4. دستمرد به عوامل کار
 • ساعت و مدت زمان ضبطساعت و مدت زمان ضبط

ساعت و مدت زمانی که صرف ضبط تیزر تبلیغاتی می شود، می تواند در هزینه موثر باشد. این مورد بستگی به شما دارد. اگر علاقه مند به ضبط تیزر بلند مدت بودید، می بایست هزینه بیشتری پرداخت کنید.تیزر ها معمولا در مدت زمان کوتاهی ساخته می شوند.

به همین دلیل هزینه آن به نسبت تبلیغات طولانی رسانه های جمعی بسیار مناسب تر است. با این حال می توانید آزادانه انتخاب کنید. البته ساخت هر تیزر شرایط خود را دارد. مثال بعضی از تیزر ها حتما باید در مرت زمان بیشتری ساخته شوند. در غیر این صورت معنا و پیام مخصوص را نمی رسانند.

 • اعمال تغییرات

یکی دیگر از مواردی که می تواند در هزینه شما موثر باشد، اعمل تغییرات در تیزر است هر تیزری نیاز به اصلاح و از بین بردن نقص هایش دارد. ممکن است که این مورد در قیمت تاثیرگذار باشد.

بعضی از تیزر ها به گونه ای هستند که حاوی پیام ساده ای هستند. به همین دلیل نیاز به اعمال تغییرات چندانی ندارند. این دسته از تیزر ها می توانند قیمتی مناسب با بودجه مشتری داشته باشند.

 • به کاربردن تکنیک هابه کاربردن تکنیک ها

برای ضبط تیزر های تبلیغاتی، از تکینک و متد های به خصوصی استفاده می شود. تکنیک هایی که برای ساخت تیزر استفاده می شوند، عمدتا عناصر گرافیکی هستند. این موارد تاثیر زیادی در القای مفهوم اصلی تیزر دارند.

به دلایلی که در قسمت بالا ذکر شد، به کاربردن تکینک ها می تواند بر قیمت تاثیر بگذارد. البته این تکنیک ها برای زیباتر شدن و بی نقص تر شدن تیزر به کار می روند. به همین دلیل هزینه کردن برای آن ارزش دارد.

 • دستمزد به عوامل کار

ما دستمزد به عواملی که در ضبط تیزر تبلیغاتی نقش دارند، لحاظ می کنیم. دستمزد به عوامل کار بسیار با اهمیت است. گرافیست ها، فیلم بردار و بقیه عوامل تیزر، از اصلی ترین افرادی هستند که در تهیه آن نقش دارند. به همین دلیل لازم است تا این مورد را در جدول هزینه ها ذکر کنیم.

مجوز ها و مدارک لازم

تیزر هایی که برای سازمان ها و نهاد های مخصوص ساخته می شوند، نیارمند مجوز هستند. ضمن این که آتلیه برای ضبط تیزر تبلیغاتی تمام مجوز و مدرک لازم را دارد. شما می توانید به آتلیه مراجعه کنید و از نزدیک از اصالت مجوزها با خبر شوید.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی بیشتر حتما با مدیریت آتلیه تماس بگرید. شما می توانید به صورت حضوری بازدید کنید. لازم است تا شما ویژگی ها و مشخصات تیزر را حتما به ما اطلاع دهید. اطلاع از درخواست های شما سبب می شود تا موفق تر از گذشته شویم. ما از این که شما آتلیه ترمه را انتخاب کرده اید به خود می بالیم.

b2n

yun

rizy