ست لباس فرمالیته

ست لباس فرمالیته، یکی از مواردی است که برای فرمالیته عروسی حتما باید به آن دقت کنید. در بسیاری از موارد برای گرفتن عکس های فرمالیته عروسی، پیشنهاد می شود تا لباس ها با هم ست شوند. در این مطلب ما به معرفی آتلیه خوب برای عروسی و ست فرمالیته پرداخته ایم.

این یکی از مهم ترین کارهایی است که شما باید انجام دهید. در حقیقت این کار باعث می شود تا عکس های شما زیباتر جلوه کنند.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت با شماره 09126794828 تماس بگیرید، و یا به صفحه آتلیه ترمه مراجعه کنید.

ست لباس فرمالیته به چه صورت است؟

اگر شما برای عروسی خود یا تولد، دنبال ست لباس فرمالیته هستید، می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید. کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد تا با این ست فرمالیته پاییزی، زیباترین عکس ها را داشته باشید.

پیشنهاد می شود که برای گرفتن عکس های فرمالیته عروسی، لباس عروس و داماد را با یکدیگر ست شود. در حقیقت رنگ بندی آن ها باید با یکدیگر و محیط، همخوانی داشته باشد.

در غیر این صورت ممکن است که از نتیجه رضایت کافی نداشته باشید. پس به شما توصیه می کنیم که به این امر توجه کافی را داشته باشید.

انواع ست لباس فرمالیتهانواع ست لباس فرمالیته

ست کلاسیک ست اسپرت
ست مطابق با رنگ سال ست کلاسیک اسپرت
  •  ست کلاسیک

عروس و داماد می توانند از ست کلاسیک استفاده کنند. بی شک یکی از زیباترین  ست هایی که وجود دارد، ست کلاسیک عروس و داماد است. این سبک از ست کردن، به نسبت سایر ست ها طرفداران بیشتری دارد. به عبارتی همه پسند تر می باشد.

این ست ها شامل جلیقه داماد یا ساسبند است. عروس می تواند لباس عروس کلاسیک خریداری یا اجاره کند. این دسته از ست ها کمک می کند تا عکس شما جذاب تر و زیباتر شوند. به علاوه خود عروس و داماد در عکس ها زیباتر و خاص تر جلوه کنند.

بیشتر بخوانید: ایده برای کلیپ اسپرت عروسی

  • ست اسپرت

یکی دیگر از ست هایی که برای عروس و داماد وجود دارد، ست اسپرت است. این ست ها طرفداران مخصوص به خود را دارند. با این حال نسبت به ست کلاسیک، طرفداران محدودتری دارند. به این صورت است که عمدتا از لباس های غیر رسمی برای عکاسی و فیلمبرداری استفاده می شود.

به این دسته از ست ها، ست اسپرت عروس و داماد می گویند. شما می توانید برای راحتی در عکاسی و فیلمبرداری، از ست های اسپرت استفاده کنید. این ست ها بسیار راحت و بدون تجملات هستند. با این حال کاملا جدید هستند و ممکن است که مورد پسند همه واقع نشود.

  • ست مطابق با رنگ سالست مطابق با رنگ سال

شما می توانید لباس خود را با رنگ سال ست کنید. خانم ها معمولا برای ست فرمالیته عروسی، از لباس های سفید و مرسوم استفاده می کنند. این امکان وجود دارد تا برای فرمالیته نامزدی، از رنگ های سال استفاده کنند. این امر نشان دهنده به روز بودن لباس شما در آن سال است.

 

 

 

بیشتر بخوانید: کلیپ اسپرت در شمال

  • ست کلاسیک اسپرت

این دسته از ست ها کاملا جدید هستند. به عبارتی تنها افراد محدودی از این ست ها استفاده می کنند. البته ست لباس فرمالیته شامل این مورد نیز می شود. با این حال کاملا جدید و منحصر به فرد می باشد.

به عبارتی این ست ترکیبی از ست اسپرت و کلاسیک است. اگر مشاهده کرده باشید، بسیاری از داماد ها از کت و شلوار به همراه کتونی استفاده می کنند. این به معنای ست کلاسیک اسپرت است.

b2n

yun

rizy

Formality clothing set