خدمات عکاسی و فیلمبرداری

در این مقاله می خواهیم تا شما را با خدمات عکاسی و فیلمبرداری آتلیه ترمه آشنا کنیم. آتلیه ترمه یک آتلیه عکاسی در شرق تهران می باشد. این آتلیه سال های زیادی است که فعالیت خود را آغاز کرده و در این راه تجارب زیادی به دست آورده است.

خدمات عکاسی و فیلمبرداری این آتلیه بسیار منحصر به فرد می باشد. در ادامه می خواهیم شما را با خدمات عکاسی و فیلمبرداری این آتلیه آشنا کنیم. به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت با شماره 09126794828 تماس بگیرید، و یا به صفحه آتلیه ترمه مراجعه کنید.

خدمات عکاسی و فیلمبرداری آتلیه ترمهخدمات عکاسی و فیلمبرداری آتلیه ترمه

خدمات عکاسی و فیلمبرداری این آتلیه متفاوت است. خدماتی که به شما ارائه می شوند، بالاترین سطح کیفی را دارند. همچنین آتلیه ترمه در تلاش است تا خدمات خود را به لحاظ کمی افزایش دهد.

این کار باعث می شود تا افراد بیشتری با خدمات ما آشنا شوند. همچنین باعث می شود تا از آن ها بیشترین رضایت را داشته باشند. ما در جدول زیر به اختصار مهم ترین خدمات آتلیه ترمه را برای شما بیان می کنیم.

عکاسی کودک عکاسی و فیلمبرداری اسپرت
عکاسی و فیلمبرداری عروسی عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته

بیشتر بخوانید: معرفی آتلیه خوب برای عروسی

  • عکاسی  کودک

عکاسی کودک در آتلیه ترمه به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. شما می توانید عکاسی از کودکان دلبند خود را به ما بسپارید. آتلیه ترمه عکاسی از نوزاد را هم انجام می دهد. به طور کامل خدمات عکاسی و فیلمبرداری مرتبط با کودک متفاوت است.

ساخت کلیپ تولد و فیلمبرداری تولید یکی دیگر از این خدمات هستند. نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که عکاسی از کودکان در محیط های متفاوتی انجام می شود.

مثلا ممکن است که عکاسی در منزل و یا در باغ و …. انجام شود. در حقیقت انتخاب هر کدام از این موارد به شخص شما بستگی دارد. ما به شما برخی از جاهایی را پیشنهاد می دهیم که عکس های کوکان شما را زیباتر می کند.

نکاتی که درباره عکاسی کودکان باید بدانید

والدین کودکان همیشه درباره تمیز بودن آتلیه نگران هستند. در حقیقت آن ها نگران هستند تا فرزندان دلبندشان بیمار نشوند. ما در این باره به شما اطمینان می دهیم تا همه نکات را رعایت خواهیم کرد. بعد از هر بار استفاده، تجهیزات، وسایل، دوربین ها و…. کاملا نظافت می شوند.

به همین دلیل می توانیم به شما اطمینان دهیم تا دیگر لازم نیست نگران تمیز بودن محیط عکاسی باشید. ضمن اسن که نظافت در تمام بخش های خدمات عکاسی و فیلمبرداری رعایت می شود. با این حال ما با حساسیت ویژه در بخش عکاسی و فیلمبرداری کودکان، نظافت را رعایت خواهیم کرد.

  • صبر و شکیبایی حین عکاسی

یکی از نکاتی که باید ذکر کنیم این است که پرسنل و عکاسان ما بسیار صبور و با حوصله هستند. به عبارتی این افراد به خوبی می دانند که چگونه در دل یک کودک نفوذ کنند و وارد دنیای کودکانه آن ها شوند.

عکاسان و فیلم برداران ما مهارت ارتباطی با کودکان را دارا می باشند. به همین دلیل خدمات عکاسی و فیلمبرداری کودک با صبر و حوصله زیادی انجام می شود.

از شما والدین عزیز هم می خواهیم تا شماهم با صبر و حوصله ای که به خرج می دهید ما را در کار یاری کنید.

عکاسی و فیلمبرداری عروسیعکاسی و فیلمبرداری عروسی

خدمات آتلیه فیلمبرداری ترمه، شامل خدمات عکاسی و فیلمبرداری عروسی می شود. این  خدمات بسیار گسترده هستند. آتلیه ترمه عکاسی و فیلمبرداری در باغ، تالار، سالن، هتل و … را انجام می دهد. علاوه بر آن، آتلیه با باغ ها و عمارت هایی قرار داد بسته است.

شما می توانید در صورت تمایل عکس های خود را در فضای باشکوه عمارت یا در فضای سرسبز باغ بگیرید. قطعا باغ ها و عمارت ها می توانند تاثیر زیادی در زیبایی خدمات عکاسی و فیلمبرداری شما داشته باشند.

  • انتخاب لوکیشن

برای خدمات عکاسی و فیلمبرداری عروسی چیزی که بسیار با اهمیت است، انتخاب لوکیشن می باشد. شما می توانید یک جایی را برای ضبط کلیپ عروسی خود انتخاب کنید. این جا می تواند به پیشنهاد آتلیه یا انتخاب شخصی شما باشد. به هر حال عکاسان و فیلم برداران ما خود را به محل ضبط کلیپ می رسانند.

  • ارائه پکیج

علاوه بر مجالس عروسی، آتلیه ترمه خدمات عکاسی و فیلمبرداری در محضر، سالن عقد، منزل، جمع های خانوادگی از انجام می دهد. ما پکیج هایی را در اختیار شما قرار می دهیم تا شما دقیق تر بتوانید از روند کار مطلع شوید. این گونه بهتر در جریان کار قرار می گیرید.

این پکیج ها شامل خدمات عکاسی و فیلمبرداری عروسی هستند. به طور کلی تمام خدماتی هستند که آتلیه  به شما ارائه خواهد داد. این پکیج ها قیمت و نرخ مصوبی دارند. هزینه خدمات عکاسی و فیلمبرداری شامل هزینه اجاره لوکیشن و خدماتی است که در پکیج قرار دارد و شما آن را انتخاب می کنید.

عکاسی و فیلمبرداری فرمالیتهعکاسی و فیلمبرداری فرمالیته

فرمالیته در لغت به معنای انجام یک کار از روی ظاهر می باشد. به عبارتی به فیلم ها و عکس هایی که بدون حضور مهمانان در فضای باز گرفته می شود،  عکس و فیلم فرمالیته می گویند. تفاوت فلیم و عکس فرمالیته با فیلم و عکس عروسی در زمان و مکان آن ها است.

عکس و فیلم فرمالیته می تواند مدت ها قبل از برگزاری مراسم ازدواج گرفته شود. همچنین این عکس ها و فیلم ها در فضاهایی گرفته می شوند که با فضای آتلیه و استودیو متفاوت است. زوج ها معمولا دوست دارند تا در کنار دریا عکس و کلیپ داشته باشند.

مواردی که ذکر شد از مهم ترین خدمات عکاسی و فیلمبرداری هستند. ما علاوه بر این موارد، خدمات بسیاری را ارائه می دهیم. این خدمات هر کدام ویژگی های متفاوتی دارند.

برای مثال عکاسی در اعیاد و روز های خاص یکی از آن ها است. ما علاوه بر این موارد، عکاسی در شب یلدا، عید نوروز، هالووین، ولنتاین و… را داریم. شما می توانید از این خدمات استفاده کنید.(آرایش فرمالیته)

هزینه خدمات عکاسی و فیلمبرداری

هزینه خدمات عکاسی و فیلمبرداری آتلیه ترمه بسیار مناسب است. هزینه ای که شما پرداخت می کنید در مقایسه با آتلیه های دیگر بسیار کم تر است. ضمن این مورد این نکته را در نظر بگیرید که بالا ترین کیفیت را از ما دریافت خواهید کرد.

در حققیت شما می تواند با پرداخت کمترین هزنیه، بیشترین کیفیت را از ما دریافت کنید. دفتر اصلی این آتلیه در شرق تهران است. افرادی که در این ناحیه سکونت دارند می توانند از خدمات عکاسی و فیلمبرداری آتلیه ترمه استفاده کنند.

در انتخاب آتلیه باید به چه مواردی توجه کنیم؟در انتخاب آتلیه باید به چه مواردی توجه کنیم؟

  • سابقه و پیشینه

در انتخاب اتلیه خود باید بعضی از نکات را در نظر داشته باشیم. قطعا اولین نکته، سابقه و پیشینه آتلیه است. سابقه و پیشینه آتلیه ترمه را از اهالی شرق تهران جویا شوید. به یقین به شما خواهند گفت که این آتلیه به نسبت سایر آتلیه ها با سابقه تر و پرمشتری تر است. همچنین به طیف وسیعی از افراد و اقشار خدمت رسانی می کند.

بیشتر بخوانید: آتلیه عروس محجبه

  • خلاقیت

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب آتلیه باید به آن دقت داشته باشیم، میزان خلاقیت است. به عبارتی خدمات عکاسی و فیلمبرداری باید خلاقیت زیادی داشته باشند.

منظور ما از خلاقیت داشتن ایده های ناب عکاسی و ویژگی های مخصوص به خود آتلیه است. هر آتلیه شگرد و روش های هنری مخصوص به خود را دارد. به همین دلیل می توان گفت که آتلیه ای موفق تر است که خلاقیت بیشتری به خرج دهد.

  • جواز و مدارکجواز و مدارک

قبل از عقد قرار داد با آتلیه حتما جوار و مدارک آن را چک کنید و از اصالت و اعتبار آتلیه با خبر شوید. مطمئن شوید که از عکس ها و فیلم های شما سواستفاده نخواهد شد. همچنین مطمئن شوید که کارهایی که به عنوان نمونه به شما نشان داده می شود، برای خود آتلیه باشد.

متاسفانه امروز شاهد هستیم که این حقوق رعایت نمی شود. امروز بسیاری از آتلیه ها، به دروغ فیلم ها و عکس های آتلیه های دیگر را نشان می دهند. ممکن است که شما در آغاز متوجه نشوید. متاسفانه وقتی که خروجی را مشاهده کنید متوجه خواهید شد که با نمونه کارها تفاوت بسیار زیادی دارد.

به شما پیشنهاد می کنیم که حتما پشت صحنه فیلمبرداری عروس و فیلم و کلیپ ها را مشاهده کنید. شما می توانید از تکنیک های به کار رفته هم در این باره سوال کنید.

  • تنوع خدمات

تنوع خدمات در انتخاب آتلیه اهمیت دارد. در حققیت آتلیه ای موفق است که مهارت خود را در چند زمنبه تقویت کرده باشد. همچنین در تلاش باشد تا با پیشی گرفتن از رقبا در مسیر پیش رفت حرکت کند.

این یکی از اصلی ترین مشخصه های یک آتلیه خوب است. آتلیه ترمه در تمام این سطوح خدمت رسانی می کند. به عبارتی خدماتی که ارائه می شوند، بسیار متنوع و قابل توجه هستند.

شما می توانید به راحتی از هر کدام از این خدمات استفاده کنید. ما همواره برای کسب رضایت شما تلاش خواهیم کرد. همچنین با ارائه این خدمات سعی می کنیم تا رضایت مادی و معنوی شما را به دست بیاوریم.

b2n

yun

rizy

Photography and video services