خدمات آتلیه عکاسی

خدمات آتلیه عکاسی ترمه در شرق تهران، یکی از بهترین خدمات عکاسی محسوب می شود. این خدمات توسط بهترین عکاسان به شما ارائه می شوند.

خدمات آتلیه عکاسی ترمه شامل خدمات عکاسی عروسی، فرمالیته، نوزاد و کودک، تولد بزرگسال و کودک و عکاسی در مناسبت های خاص است. به طور کل این خدمات بسیار گسترده و وسیع هستند.

خدمات این آتلیه در ردیف بهترین خدمات قرار می گیرد. اگر می خواهید تا با تکنیک های عکاسی این آتلیه آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم جدول زیر را مطالعه کنید.

نورپردازی مصنوعی استفاده از فلاش الکترونیک استودیویی
تنظیم بک گراند فتوشاپ
  1. نورپردازی مصنوعی

یکی از مهم ترین خدمات آتلیه عکاسی ترمه، نورپردازی مصنوعی است. به عبارتی در صورت نبود نور کافی در عکس، از نور ها و رنگ های مصنوعی استفاده می شود. استفاده از رنگ و نور مصنوعی، جلوه زیبایی به عکس های شما می بخشد.

اگر چه این تکنیک ها کیفیت نور طبیعی را ندارند. با این حال می توانند در زیبایی عکس های شما موثر باشند. در شهر تهران به دلیل وجود ساختمان ها و سازه های بلند، نور خورشید به اندازه کافی به ما نمی رسد.

به همین دلیل از نور های مصنوعی استفاده می شود. البته این تعریف در برگیرنده عکس هایی است که در فضای باز گرفته می شوند. ما در استودیو و آتلیه، از چراغ ها و فلاش های الکترونیکی استفاده می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت با شماره 09126794828 تماس بگیرید، و یا به صفحه آتلیه ترمه مراجعه کنید.

  1. استفاده از فلاش الکترونیک استودیویی

استفاده از فلاش الکترونیک استودیویی

استفاده از فلاش الکترونیک استودیویی

یکی از تکنیک هایی که در عکسبرداری استودیویی از آن استفاده می شود، فلاش الکترونیک است. این فلش ها مجهز به یک سنسور هستند که در یک ثانیه از خود نور زیادی منعکس می کنند.

این کار باعث می شود تا عکس های شما زیباتر و با کیفیت تر گرفته شوند. به عبارتی استفاده از این سیتسم، عکس را زیباتر نشان می دهد.

در این صورت دیگر نیاز به اضافه کردن نورهای مصنوعی به عکس نیست. به عبارتی عکس شما کمتر دست کاری می شود. در این صورت شما می توانید عکس های زیبا و منحصر به فردتری داشته باشید.

  1. تنظیم بک گراند

اگر مشاهده کرده باشید، در بسیاری از آتلیه ها بک گراند و تصویر زمینه های متفاوتی وجود دارد. برای مثال بک گراند شب یلدا و عید و نوروز در آتلیه قرار دارد.

در آن جا کودکان عزیز شما می توانند عکسبرداری کنند. همچنین این امکان وجود دارد تا از تصویر زمینه های کامپیوتری استفاده شود.

در حقیقت انجام این کار نیازمند آشنایی با دانش فتوشاپ است. در همین حد بدانید که ما می توانیم هر تصویر زمینه ای را که شما مدنظر داشتید برای شما و کودکانتان تنظیم کنیم. این یکی از خدمات آتلیه عکاسی ترمه به شمار می رود.

  1. فتوشاپ

فتوشاپ

فتوشاپ

یکی دیگر از خدمات آتلیه عکاسی و تکنیک هایی که به کار می گیرد، فتوشاپ است. ما سعی می کنیم تا عکس های شما را در بی نقص ترین حالت ممکن بگیریم.

علاوه بر آن به صورت نامحدود عکسبرداری می کنیم تا بتوانیم ار میان آن ها، بهترین عکس ها را گزینش کنیم.

با این حال ممکن است که برخی از موارد از دست ما خارج باشد. به علاوه ممکن است که خود شما موافق تغییر در عکس خود باشید.

ما ار فتوشاپ استفاده می کنیم تا نقص عکس شما برطرف شود. به عبارتی این یکی از بهترین متد های عکاسی است که در هر آتلیه ای مورد استفاده قرار می گیرد. کمتر آتلیه ای است که از این تکنیک استفاده نکند.

این جا یک سوال طرح می شود. آن این است که کدام یک از آتلیه ها، از این تکنیک به درستی استفاده می کنند؟ کدام یک آن را به صورتی به کار می بندد که بیننده هرگز متوجه نشود؟

انجام این کار نیازمند درک بسیار بالا از داشن فتوشاپ و تخصص در این زمینه است. اگر قرار بود تا عکس ها به صورت آشکار فتوشاپ شوند، در این صورت کار شما یک کار غیر حرفه ای می شد.

در صورتی که ما در این زمینه متخصصانی داریم که از این تکنیک به روش خارق العاده ای استفاده می کنند. به طوری که بیننده به سادگی متوجه نخواهد شد.

بهترین خدمات آتلیه عکاسی در تهران

آتلیه ترمه بهترین خدمات آتیله عکاسی در تهران را دارد. این آتلیه به دلایلی که ذکر کردیم توانسته نام خود را در ردیف بهترین ها ثبت کند. همچنین این خدمات بسیار منحصر به فرد و دارای یک سبک ویژه هستند. خدمات آتلیه عکاسی ترمه با سایر عکاسی ها متفاوت است. ما سعی کردیم تا خدمات متفاوت تری را به شما ارائه دهیم.

منظور ما از تفاوت و سبک خاص، به کارگیری ایده های خلاقانه و هنرمندانه است. به عبارتی ما با به کارگیری این ایده ها می توانیم خدمات زیادی را به مشتریان خود و شما سروران عزیز ارائه دهیم و رضایت شما را به بهترین شکل به دست آوریم.

حرفه ای ترین خدمات آتلیه عکاسی در تهران

آتلیه ترمه ارائه دهنده حرفه ای ترین خدمات آتلیه عکاسی در تهران است. به عبارتی این خدمات در سطح بسیار بالایی به شما ارائه می شوند. منظور ما از سطح، تنها کمیت خدمات نیست. علی رغم این که تعداد خدمات آتلیه عکاسی ترمه بسیار زیاد و متفاوت است. با این حال ما سطح کیفی را مد نظر قرار می دهیم. بیشتر از کمیت خدمات، روی کیفیت تمرکز کرده ایم. شما مشاهده خواهید کرد که این خدمات بسیار متنوع و با کیفیت هستند. این درست همان عاملی است که باعث شده تا آتلیه عکاسی ترمه، حرفه ای ترین خدمات را ارائه دهد.

سخن پایانی

نه تنها در انجام خدمات خود، بلکه در تمام موارد کیفیت را بالاتر از کمیت قرار داده ایم. ما سعی کرده ایم تا با استخدام چند عکاس کارکشته، خدمات با کیفیت تری را به شما ارائه دهیم. در صورتی که می توانستیم با استخدام تعداد زیادی عکاس، خدمات بیشتری را در سریع ترین زمان ممکن به شما ارائه دهیم.

ما به کیفیت بیشتر توجه می کنیم. با این کار توانستیم رضایت صد در صدی همه مشتریان خود را به دست بیاوریم. این مهم ترین دلیل تداوم فعالیت ما و مهم ترین محرک هدف ما است. ما از این که توانستیم یکی از انتخاب های شما باشیم، بسیار سربلند و مفتخر هستیم.

b2n

rizy

Services of photography studios