تجهیزات استودیو فیلمبرداری

ما در این مقاله می خواهیم تا شما را با تجهیزات استودیو فیلمبرداری ترمه آشنا کنیم. آتلیه ترمه بهترین آتلیه عروس تهران می باشد. این آتلیه تجهیزات بسیار زیادی دارد. اساسا یکی از آتلیه هایی است که خدمات خود را با به روز ترین و تخصصی ترین تجهیزات ارائه می دهد. این تجهیزات انواع متفاوتی دارند. در این مقاله به مهم ترین تجهیزات استودیو فیلمبرداری اشاره خواهیم کرد.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت با شماره 09126794828 تماس بگیرید، و یا به صفحه آتلیه ترمه مراجعه کنید.

تجهیزات استودیو فیلمبرداری شامل چه مواردی می شود؟

تجهیزات این استودیو بسیار زیاد است. این تجهیزات انواع متفاوتی دارند. هر کدام از آن ها در امور گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند.

بعضی از آن ها صرفا برای عکاسی و فیلمبرداری، بعضی برای تدوین و روتوش عکس ها مورد استفاده قرار می گیرند. در جدول زیر به مهم ترین تجهیزات استودیو فیلمبرداری ترمه اشاره خواهیم کرد.

کرین فیلمبرداری نورافکن
بک گراند خیمه نور
  • کرین فیلمبرداریکرین فیلمبرداری تجهیزات استودیو فیلمبرداری

یکی از مهم ترین تجهیزات آتلیه فیلمبرداری، کرین است. کرین یک ابزار برای حمل دوربین و فیلمبرداری از مجالس است. این امکان برای فیلمبردار وجود ندارد تا از تمام زوایا فیلمبرداری کند. به همین دلیل کرین فیلمبرداری این کار را انجام می دهد.

این سازه ها به صورتی ساخته شده اند که یک اپراتور روی آن قرار می گیرد، در این شرایط می توان از تمام زوایا فیلمبرداری کرد. انجام این کار برای فیلمبردار ممکن است که دشوار و غیرممکن باشد. همچنین ممکن است تا نتواند تا با کیفیت مطلوبی فیلمبرداری کند، به همین دلیل از کرین فیلمبرداری استفاده می شود.

از این سازه عمدتا برای فیلمبرداری مجالس و تالار استفاده می شود. البته ممکن است که به منظور فیلمبرداری، از این سازه در جاهای دیگری نیز استفاده شود. ما در پکیج هایی که به شما ارائه می دهیم، فیلمبرداری با کرین را لحاظ کرده ایم.

شما می توانید این مورد را انتخاب کنید. استفاده از این سازه سبب می شود تا زاویه فیلمبرداری زیباتر و حرفه ای تر جلوه کند.

  • نورافکن

یکی دیگر از مهم ترین تجهیزات استودیو فیلمبرداری، نور افکن است. در حقیقت برای فیلمبرداری در استودیو، ممکن است که از این نورافکن ها استفاده شود. نورافکن یک وسیله ای است که نور مورد نیاز فیلم را تامین می کند. البته در تالار عروسی شرایط متفاوت است.

تالار نور بسیار مناسبی دارد. به همین دلیل عمدتا از این تجهیزات استفاده نمی شود. در استودیو فیلمبرداری، ممکن است که از این وسیله استفاده شود. آتلیه ترمه ارائه دهنده خدمات عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته است. ما در پکیج های فرمالیته خود، عکاسی در شب را هم داریم.

برای زیباتر کردن فیلمبرداری و عکاسی، از نورافکن استفاده می شود. همچنین برای فیلم های اسپرت و فیلم هایی که در استودیو گرفته می شوند، این ابزار کاربرد بسیار زیادی دارد. شما می توانید به آتلیه ترمه مراجعه کنید و نمونه کارهایی که از این تکنیک استفاده شده است را مشاهده کنید.

  • بک گراندبک گراند

بک گراند، یکی دیگر از تجهیزات استودیو فیلمبرداری عروس ترمه است. بک گراند به معنای تصویر زمینه است. به عبارتی برای فیلمبرداری و عکاسی ممکن است که از تصویر زمینه های متفاوت استفاده شود.

استودیو فیلمبرداری ترمه، برای عکاسی و فیلمبرداری از نوزادان این مورد را در نظر گرفته است. به عبارتی با وجود این بک گراند ها، نیاز به رفتن به یک مکان و مراجعه حضوری وجود ندارد.

به عبارتی عکس ها و فیلم های کودکان شما زیباتر و طبیعی تر جلوه می کند. همچنین برای ساخت تیزر تبلیغاتی، ممکن است که اسم یک برند خاص در پس زمینه تیزر باشد. این امر تاثیر زیادی در بازاریابی از طریق تبلیغات دارد.

  • خیمه نور

یکی دیگر از تجهیزات استودیو فیلمبرداری ترمه، خیمه نور است. این وسیله در تمام استودیو های عکاسی و فیلمبرداری وجود دارد. خیمه نور به چیزی گفته می شود که یک کالا در آن قرار می گیرد. این وسیله نور زیادی را به وسیله منعکس می کند.

به همین دلیل به آن خیمه نور می گویند. برای فیلمبرداری از یک وسیله تبلیغاتی و ساخت تیزر، حتما از این وسیله استفاده خواهد شد. به عبارتی یک کالا یا یک وسیله مصرفی به این شیوه تبلیغ می شود.

این تجهیزات، از جمله تجهیزاتی هستند که هم در عکاسی و هم در فیلمبرادری کاربرد دارند. به عبارتی شما می توانید از این تجهیزات در هر دو مورد استفاده کنید. به عبارتی برای عکاسی و فیلمبرداری از تمام تجهیزات مذکور استفاده خواهد شد. در مطلب بعدی به ابزار ها و تجهیزاتی اشاره می کنیم که مخصوص فیلمبرداری است.

صدابرداری پروجکشن
هلی شات گیمبال
  • صدابرداریصدابرداری

در چند سال اخیر، یکی از مشکلاتی که افراد با آن دست و پنجه نرم می کردند، صدابرداری فیلم ها است. معمولا میکروفون و امکاناتی برای ضبط صدا در نظر گرفته می شود. این میکروفون ها در فضای استودیو وجود دارند. به عبارتی این امکان وجود دارد تا  توسط دو میکروفون، صدا ضبط شود.

این صدا بعدا توسط دیگر اعضا و کادر استودیو ترمه، مونتاژ می شود. این میکروفون ها صدا را شفاف و بدون خش خش ضبط خواهند کرد. این یکی از بهترین امکانات آتلیه ترمه است. آتلیه ترمه سال های زیادی است که به این دسته از امکانات مجهز است. در ادامه توضیحاتی را درباره این مسئله به شما خواهیم داد.

بیشتر بخوانید: ایده برای کلیپ اسپرت عروسی

  • پروجکشن

یکی دیگر از امکاناتی که آتلیه های حرفه ای به آن مجهز هستند، دستگاه پروجکشن است. این دستگاه برای پخش کلیپ و تصاویر است. به عبارتی این دستگاه ها پرده هایی دارند که به واسه آن از طریق بازتاب نور، تصاویر پخش خواهد شد.

شما می توانید لحظات زیبای عروسی خود را از زمان حضور در استودیو تا انتهای مراسم، با مهمانان بهاشتراک بگذارید. این پروجکشن ها کار پخش تصاویر و ویدئو کلیپ شما را بر عهده دارند. اگر در منو یا پکیج  عروسی خود این مورد را مشاهده کردید، می توانید آن را انتخاب و از آن استفاده کنید.

  • هلی شاتهلی شات

هلی شات یکی از ابزار هایی است که برای فیلمبرداری هوایی کاربرد دارد. شما می توانید از این ابزار برای فیلمبرداری در باغ استفاده کنید.

معمولا در پکیج های فرمالیته عروسی، فیلمبرداری با استفاده از هلی شات ذکر شده است. این یکی از مهم ترین تجهیزات استودیو فیلمبرداری به شمار می رود. برای فیلمبرداری های حرفه ای و دقیق، از این ابزار استفاده می شود.(انواع فیلمبرداری مجلس)

  • گیمبال

یکی دیگر از تجهیزات استودیو فیلمبرداری ترمه، گیمبال است. گیمبال یکی از ابزارهایی است که برای فیلمبرداری با کیفیت مورد استفاده قرار می گیرد. در چند سال گذشته اگر یک فیلمبرداری می توانست طوری فیلمبرداری کند که لرزش دست ها مشخص نشود، یک فیلمبردار ماهر بود. امروز این قضیه متفاوت است.

در کنار دوربین ها سیستم های لرزشگیر تعبیه شده اند. این سیستم ها لرزش دست ها را در فیلم مشخص نمی کنند. به همین دلیل این ابزار امروز در تمام آتلیه های حرفه ای پایتخت کاربرد بسیار زیادی دارد. آن چه که این گیمبال ها را ارزشمند کرده، ابعاد کوچک آن است.

این وسیله بسیار کوچک است. علاوه بر این موارد قیمت آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. اگر می خواهید تا هزینه این گیمبال ها را بدانید، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

هزینه تجهیزات استودیو فیلمبرداری

هزینه تجهیزات استودیو فیلمبرداری ترمه بسیار مناسب است. ما در تهیه تمام این تجهیزت کاملا خودکفا بوده ایم. به عبارتی هزینه تهیه و خریداری این تجهیزات را از هیچ نهاد و سازمانی به دست نیاورده ایم. همچنین ما با استفاده از این تجهیزات، سعی می کنیم که یک کار با کیفیت را به شما ارائه دهیم.

ضمن این که کیفیت عکس ها و فیلم های شما بسیار زیاد است. در عین حال لازم نیست تا شما هزینه ای بابت به کاربردن این تجهیزات پرداخت کنید. البته که بعضی از این تجهیزات، در پکیج های وی آی پی و ویژه مورد استفاده قرار می گیرند، اما با این حال هیچ تفاوتی در قیمت تمام شده شما ندارد.

به عبارتی صرفا برای انجام یک کار حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید به آتلیه ترمه مراجعه کنید و از تجهیزاتی که قرار است استفاده شود، مطلع شوید. در این صورت می توانید تصمیم بهتری بگیرید. قیمت پکیج عروسی

b2n

yun

rizy

Video studio equipment