بهترین باغ های عکاسی در تهران

یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین بخش های عروسی، ثبت عکس های آن است که ما بهترین باغ های عکاسی در تهران را به شما پیشنهاد می دهیم. بیشتر زوج های جوان برای اینکه عکس های باکیفیت تر و همچنین زیبا تری  را ثبت کنند، برای همین منظور  باغ ها و فضا های سبز را برای عکاسی انتخاب می کنند. بهترین لوکیشن ها باغ و عمارت در تهران وجود دارد که شما می توانید بهترین عکس ها را در این لوکیشن ها ثبت کنید لوکیشن برای عکاسی در تهران.

امروزه بیشتر عروس و داماد ها قبل از عروسی خود، عکاسی فرمالیته و مدلینگ را انجام می دهند. امروزه زوج ها برای گرفتن عکس و عکاسی در این روز مناظر مختلف را انتخاب می کنند. زیبایی لوکیشن اهمیت زیادی در عکس های شما دارد. انتخاب آتلیه و لوکیشن آن برای زوج های جوان یکی از دغدغه های آنان است.

آتلیه ترمه یکی از بهترین و با سابقه ترین آتلیه در تهران می باشد. این آتلیه با عکاسانی مجرب و کارآمد و با داشتن حرفه ای ترین تجهیزات بهترین عکس ها را از شما ثبت می کند.

معرفی باغ و عمارت های اطراف تهران

 باغ عمارت دل آرا

بهترین باغ های عکاسی در تهران می توان به باغ عمارت دل آرا اشاره کرد. این باغ دارای سه عمارت برای عکاسی است. این باغ عمارت بیش از 15 سال سابقه فعالیت حرفه ای را داشته و می تواند  پاسخگوی تمامی زوج های جوان با هر سلیقه و معیاری باشد. این باغ زیبا و متفاوت جزو یکی از باغ عمارت های لاکچری تهران محسوب می شود. فضای بیرونی این باغ عمارت به سبک کشور های اروپایی می باشد.

فیلم برداری و عکاسی این مجموعه با جدید ترین و حرفه ای ترین  تجهیزات انجام می شود. این باغ عمارت زیبا در شهریار واقع شده است و شما می توانید برای ثبث خاطره انگیز ترین روز زندگیتان این باغ عمارت را رزرو کنید.

باغ عمارت ویکتوریا

باغ عمارت ویکتوریا

باغ عمارت ویکتوریا

قشنگترین باغ های عکاسی در تهران باغ عمارت ویکتوریا جزو یکی از بهترین باغ های عکاسی در تهران  می باشد. اگر شما دوست دارید در فضایی اروپایی، لاکچری و شیک عکس بندازید. ما این عمارت را به شما پیشنهاد می دهیم. فضای داخلی و بیرونی این عمارت به قدری زیباست که شما می توانید برای عکس های فرمالیته و مراسم عروسی به این عمارت بروید. رفتار پرسنل و کادر مجموعه عمارت ویکتوریا بسیار حرفه ای و گرم است. این باغ زیبا در اطراف شهریار واقع شده است فیلمبرداری عروسی با قیمت مناسب.

باغ ورسای

قشنگترین باغ های عکاسی در تهران باغ ورسای باغی شبیه سازی شده با خیابان های ایتالیا و فرانسه است. در این مجموعه شگفت انگیز و زیبا، باغ کاخ ورسای فرانسه، خیابان برند های پاریس، بخشی از ونیز ایتالیا، بخشی از ویلای  هاردیان ایتالیا، بخشی از صخره های نودا به شکل زیبایی طراحی شده است که شما بتوانید در این لوکیشن زیبا بهترین و حرفه ای ترین عکس ها را بگیرید.

علاوه بر مکان هایی که اشاره کردیم، این باغ عمارت عکاسی دارای کشتزار و مزرعه آفتاب گردان، باغ میوه و دو باغی با سک کاملا متفاوت است. اگر دنبال لوکیشن های کلاسیک با سبک های خارجی هستید، عکاسی در قشنگترین عمارت کاخ کشاورزی روسیه، دهکده انگلیسی یا کلیسای سن سباستین  یکی از بهترین انتخاب ها بری شماست.

عمارت احتشامیه

عمارت احتشامیه

عمارت احتشامیه

 

بهترین باغ های عکاسی در تهران می توان به عمارت بسیار زیبای احتشامیه اشاره کرد. شما می توانید برای عکاسی روی فضای زیبای این باغ حساب باز کنید. فضای بیرونی این عمارت مجموعه ای  از یک باغ بسیار زیبا و چشم نواز است نمونه میکس فیلم عروسی.

باغ عمارت شاهی

بهترین باغ های عکاسی در تهران اگر می خواهید عکس های خاص و شاهانه را ثبت کنید. باغ عمارت شاهی یکی از بهترین باغ های عکاسی در تهران است. این باغ در ورودی شهریار واقع شده است.

b2n

 

The best photography gardens in Tehran