آتلیه عکاسی حرفه ای در تهران

آتلیه ترمه یک آتلیه عکاسی حرفه ای و بهترین آتلیه عروس تهران می باشد. این آتلیه عکاسی توانسته با فراهم کردن تجهیزات و نیاز های اولیه عکاسی، به عکاسی بسیار حرفه ای بپردازد. به همین دلیل آتلیه ترمه در ردیف حرفه ای ترین آتلیه ها در تهران قرار دارد.

آتلیه عکاسی ترمه به صورت خصوصی فعالیت خود را آغاز کرده است. معمولا از فضای این آتلیه، برای عکاسی  و خدمات دیگر استفاده می شود. در این استودیو علاوه بر عکاسی، خدمات دیگر مثل فیلم برداری و آموزش متد های عکاسی انجام می شود.

به شما پیشنهاد می کنیم که با مطالعه این مقاله تا انتها، با ویژگی های آتلیه ترمه آشنا شوید. این آتلیه با توجه به مزایا، یک آتلیه عکاسی حرفه ای در تهران به شمار می رود. به شما پیشنهاد می کنیم که حتما با این مزایا آشنا شوید تا بتوانید از خدمات آن استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت با شماره 09126794828 تماس بگیرید، و یا به صفحه آتلیه ترمه مراجعه کنید. آتلیه عکاسی عروس  و داماد

خدمات آتلیه ترمهخدمات آتلیه ترمه

این آتلیه خدمات زیادی را به همه افراد ارائه می دهد. خدمات آتلیه ترمه محدود به عکاسی از چهره نمی شود.

شما می توانید با مطالعه مطالب پایین تر، از خدمات آتلیه ترمه مطلع شوید.

لوکیشن عکاسی در کرمانشاه

خدمات آتلیه ترمه
عکاسی پرتره
عکاسی کودک
عکاسی عروسی
 • عکاسی پرتره

عکاسی پرتره به معنای عکاسی در نمای نزدیک است. البته تمام آتلیه ها عکاسی پرتره را در ردیف خدمات خود قرار نمی دهند. عکاسی پرتره در ردیف عکس های دشوار هر آتلیه قرار می گیرد.

وقتی تعدادی از افراد برای گرفتن عکس مراجعه می کنند، باید شرایط آتلیه را تغییر دهیم. به عبارتی بک گراند و پس زمینه باید مناسب عکاسی پرتره باشد.

معمولا برای این شیوه عکاسی از تجهیزات خاصی استفاده می شود. ما برای عکاسی پرتره، نورپردازی و تنظیم دوربین و بسیاری از تکینیک های خود را به کار می گیریم.

عکاسی پرتره در آتلیه ترمه، با استفاده از دوربین های دیجیتال صورت می گیرد. قیمت فیلمبرداری استفاده از دوربین های دیجیتال به این دلیل است که عکس های شما حرفه ای تر گرفته شود. به همین دلیل می توانیم بگوییم که آتلیه ترمه، یک آتلیه عکاسی حرفه ای در تهران می باشد. قیمت پکیج عروسی

 • عکاسی کودکعکاسی کودک

لازم به ذکر است که عکاسی کودک، با شرایط خاصی انجام می شود. ما برای عکاسی از فرزندان دلبند شما، بهترین شرایط را فراهم کرده ایم. محیطی که در آن از کودکان دلبند شما عکس برداری می شود، بسیار تمیر و بهداشتی است.

به عبارتی رعایت نظافت و بهداشت در بخش عکاسی کودکان، بسیار رعایت می شود. شما می توانید با خیال راحت، عکاسی از فرزندان خود را به ما بسپارید و از این خدمات استفاده کنید. برای راحتی فرزندان شما، محیطی آرام و بهداشتی تدارک دیده ایم تا خاطر کودکان شما مکدر نشود.

برای حس امنتیت کودک، ما محیطی کودکانه و امن فراهم کرده ایم. فراهم کردن حس امنیت، برای عکاسی از کودک لازم می باشد. در غیر این صورت عکاسی از کودکان شما ممکن بود که با مشکل مواجه شود.

آتلیه ترمه، آتلیه فیلمبرداری و عکاسی حرفه ای در تهران، عکاسان صبور و با روحیه را استخدام کرده است. عکاسانی که در بخش عکاسی کودک فعال هستند، با نشاط و صبور هستند. به همین دلیل فرآیند عکاسی کودک، با صرف مدت زمان مناسبی انجام می شود. این کار به این دلیل اس تا کودکان شما اذیت نشوند و عکس های زیبا از آن ها گرفته شود. بهترین باغ های عکاسی در تهران 

 • آتلیه عکاسی کودک

ما در آتلیه ترمه بخشی را به کودکان اختصاص داده ایم. این کار را برای عکاسی تکنیکی تر از کودکان کرده ایم. لازم است تا نکاتی را که توسط آتلیه عکاسی ترمه رعایت می شود برای شما مطرح کنیم.

ما محیطی شاد و مفرح برای کودکان شما فراهم کرده ایم. فیلمبرداری عروس برقراری حس نشاط و شادابی برای کودک، یکی از قواعد کاری در آتلیه ترمه می باشد. برای عکاسی کودک از تکنیک ها و روش های مخصوصی استفاده می شود.

یکی از این تکنیک ها، عدم استفاده از فلاش است. استفاده از فلاش ممکن است باعث شود تا پوست و چشم نوزاد آسیب ببیند. بنابراین برای احتیاط به جای فلاش، از نور های استاندارد استفاده می شود.

نورپردای های استاندارد یکی از عوامل موفقیت آتلیه ترمه به شمار می رود. اگر قرار بود تا از نور های مضر و غیر استاندارد استفاده شود، مشتریان را از ادامه دادن به کار منصرف و پشیمان می کرد. نحوه انتخاب بهترین لوکیشن برای عکاسی

 

مزایای آتلیه عکاسی کودک ترمهمزایای آتلیه عکاسی کودک ترمه

 • نظافت بعد از هر بار استفاده از فضای عکس
 • استفاده از نور های استاندارد
 • دکور های زیبا و کودکانه
 • برقراری رابطه صمیمانه با کودک
 • نظافت بعد از هر بار استفاده از فضای عکس

ما بعد از هر بار استفاده از فضای عکاسی، محیط را کاملا نظافت می کنیم. بعضی از والدین  بیشتر از کیفیت عکس بر نظافت فضای عکس تاکید دارند. ما به نظر آن ها توجه کرده و فضایی تمیز را برای کودکان اختصاص خواهیم داد.

به این نکته توجه کنید که عکاسی کودک باید با رعایت این اصول انجام شود. در غیر این صورت در صورت بروز مشکل، آتلیه ترمه باید پاسخ گو باشد. به شما اطمینان می دهیم که اصول بهداشتی تمام و کمال رعایت خواهد شد.

 • استفاده از نور های استاندارداستفاده از دکور های مناسب

یکی از مهم ترین مزایا آتلیه ترمه، استفاده از نور های استاندارد و مناسب می باشد. در این مجموعه آتلیه، از فلاش لامپ استفاده می شود. از فلاش لامپ برای عکاسی از بزرگسال استفاده خواهد شد. از فلاش الکترونیک نیز برای عکاسی از عروس و مجالس عروسی استفاده می شود.

 • دکور های زیبا و استاندارد

استفاده از دکور های زیبا و استاندارد، بی شک سهم مهمی در زیبایی عکس کودک دارد. استفاده از این تم ها باعث می شود تا کودک به عکاسی علاقه مند شود. به عبارتی فرآیند عکاسی بدون ابراز پریشانی کودک انجام می شود.

ما بدون این که خاطر کودکان عزیز شما را پریشان کنیم، عکاسی را به اتمام می رسانیم. این تم ها برای مراسم و مناسبات خاصی طراحی شده اند. بعضی از این تم ها برای شب یلدا و بعضی برای عید نوروز و جشن های دیگر است.

استفاده از تم های عکاسی در دکور آتلیه ترمه، به زیبایی عکس فرزندان می افزادید. شما می توانید با توجه به سلیقه خود از هر کدام از این تم ها استفاده کنید.

این را بدانید که تم هر کدام از مراسم ها به صورت مجزا و جدگانه است. شما می توانید برای عکاسی در ایامی خاص به آتلیه ترمه مراجعه کنید. این امکان را دارید تا از تم های ویژه آتلیه هم که در ایام عید و ایامی خاص کاربرد دارد استفاده کنید. لوکیشن برای عکاسی در شرق

 • برقراری رابطه صمیمانه با کودک

آتلیه ترمه، به عنوان آتلیه عاکسی حرفه ای در تهران، عکاسان ماهر را استخدام کرده است. مهارت این عکاسان نه صرفا در زمنیه عکاسی، بله شیوه ارتباط گیری آن ها است.

یکی از مهارت هایی که عکاس باید داشته باشد، مهارت برقراری ارتباط با کودک است. عکاسان ما با شیوه خود با کودکان ارتباط برقرار می کنند. به عبارتی برای مدتی کوتاه با آن ها هم کلام می شوند.

برقراری رابطه صمیمانه با کودکان شما، سبب می شود تا کار با رضایت والدین به اتمام برسد. ما به بهترین شکل می خواهیم که رضایت شما را جلب کنیم. به همین دلیل بهترین عکاسان را استخدام کرده ایم.

ما از عکاسانی استفاده می کنیم که در نحوه ارتباط گیری و مهارت عکاسی در ردیف اول قرار داشته باشند. به همین دلیل است که یک آتلیه عکاسی حرفه ای در تهران شده ایم.

عکاسی عروسیعکاسی عروسی

یکی دیگر از مهم ترین خدمات آتلیه ترمه، عکاسی عروسی است. پکیج ها و خدماتی که در این بخش به شما اهدا می شود، بی شمار است. این خدمات شامل عکاسی در عمارت و باغ های لوکس، عکاسی فرمالیته، عکاسی اسپرت و ….. می باشد.

ما به زوج های عزیز متعهد می شویم تا عکاسی از مراسم آن ها را به بهترین شکل انجام دهیم. به همین منظور خدمات زیادی را در این بخش ارائه خواهیم داد. عکاسی عروسی شامل موارد زیادی می شود. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که به صورت حضوری به دفتر آتلیه مراجعه کرده و از نزدیک با خدمات آشنا شوید.

مزایای آتلیه عکاسی حرفه ای عروسی ترمه

مزایای این آتلیه عروسی بی شمار است. در قسمت زیر به مزایایی اشاره خواهیم کرد که این آتلیه را از سایر آتلیه ها متمایز می کند. این مزایا باعث شده است تا آتلیه ترمه، حرفه ای ترین آتلیه در تهران لقب بگیرد.

 1. قرارداد با عمارت ها و باغ های خصوصی
 2. عکاسی فرمالیته عروسی
 3. عکاسی در محضر و سالن
 4. استفاده از دکور های مناسب
 • قرار داد با عمارت و باغ های خصوصی

بی شک یکی از مهم ترین ویژگی های آتلیه ترمه، همکاری با عمارت ها و باغ ها است. هزینه کرایه این باغ ها و عمارت ها به صورت خصوصی بسیار بالا است. بنابر این اگر زوج ها بخواهند تا در این فضا عکاسی کنند، باید هزینه زیادی بپردازند.

آتلیه ترمه به عنوان آتلیه حرفه ای در تهران، با این عمارت ها و باغ ها قرارداد بسته است. به همین دلیل می توان گفت که هزینه کرایه بسیار ناچیز است. حتی شما این امکان را دارید که این باغ ها را به صورت خصوصی .و شخصی کرایه کنید.

این یکی از مهم ترین عوامل موفقبت آتلیه ترمه محسوب می شود. عکاسی رو به روی پنجره های بلند و پرده های شکیل عمارت، آرزوی بسیاری از زوج ها است. همچنین عکاسی در فضای باز باغ می تواند بسیار رویایی و منحصر به فرد باشد. به همین دلیل ما خود را یک آتلیه حرفه ای در تهران می دانیم.

 • عکاسی فرمالیته عروسیعکاسی فرمالیته عروسی

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های آتلیه ترمه، عکاسی فرمالیت عروسی است. قبل از مراسم ازدواج شما، در هر لوکیشنی که خواستید از شما عکس برداری خواهد شد. ما به صورت فرمالیته از شما عکاسی و حتی فیلم برداری می کنیم.

البته مکان هایی هستند که ما عکاسی در آن جا را به شما پیشنهاد می دهیم.  این یکی از خدماتی است که اکثر آتلیه ها به مشتریان خود ارائه می دهند. در این مورد هیچ شکی وجود ندارد. به این نکته دقت داشته باشید که سطح کیفیت عکاسی فرمالیته آتلیه ها یکسان نیست.

هر آتلیه ای کیفیتی متفاوت به شما ارائه خواهد داد. کیفیتی که آتلیه ترمه به شما ارائه می دهد، در سطح عالی است. شما می توانید نمونه کار ها را به صورت حضوری در آلبوم ما مشاهده کنید.

 • عکاسی در محضر و سالن

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های آتلیه عروس ترمه، عکاسی در محضر و سالن به شمار می رود. عکاسی در محضر و سالن می توان گفت که یکی از مهم ترین خدمات آتلیه است.

ما می توانیم که یکی از اعضای تیم انتخابی شما را به محضر فرستاده و عکاسی را انجام دهیم. این نکته را ذکر کردیم تا به شما بگوییم که عکاسی هم در سالن و هم در محضر انجام می شود.

شما می توانید با حضور خانواده ها در محضر، بهترین خاطرات خود در کنار آن ها را ثبت کنید. کافی است تا از شرایط با خبر شوید و پرسنل ما را نیر با خبر کنید.

 • استفاره از دکور های مناسباستفاده از دکور های مناسب

یکی از انواع عکاسی که بعضی از زوج ها به آن علاقه دارند، عکاسی اسپرت است. ما از دکور های متفاوتی برای این شیوه عکاسی استفاده می کنیم تا عکس های شما زیبا تر جلوه کند. شما می توانیم تم های اسپرت و دکور مناسب را انتخاب کنید.

بهترین آتلیه عکاسی حرفه ای در تهران

با ارائه خدماتی که در قسمت های بالا به آن اشاره کردیم، آتلیه ترمه بهترین آتلیه تهران نیز محسوب می شود. خدماتی که این آتلیه ارائه می دهد، در سطح بسیار بالایی است. به علاوه این خدمات بسیار خاص و ویژه هستند. شما می توانید عکس های ناب و ایده آل بگیرید که در کمتر آلبومی مشاهده کرده اید.

این امکان برای شما فراهم شده است تا سفارشات خارج از منو نیز بدهید. سفارشات شما اغلب می تواند خارج از منو و موارد پیشنهادی شما باشد. شما می توانید تمام این موارد را به ما اعلام کنید تا آن ها را در خدماتی که به شما ارائه می دهیم لحاظ کنیم.

به عبارتی هیچ کاری خارج از اطلاع شما انجام داده نخواهد شد. اگر مواردی بود که شخصا دوست داشتید تا ما انجام دهیم، می توانید آن را با ما در میان بگذارید تا آن را انجام دهیم. به همین دلایل خود را بهترین آتلیه تهران می دانیم.

b2n

yun

rizy

Professional photography studio in Tehran